Haber > Dizi > Arka Sokaklar Son Bölüm Fragmanı İzle - Arka Sokaklar 290. Bölüm Fragmanı HD İzle !

Arka Sokaklar Son Bölüm Fragmanı İzle - Arka Sokaklar 290. Bölüm Fragmanı HD İzle

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı izle,Arka Sokaklar son bölüm fragmanı izle,Arka Sokaklar 290. bölüm fragmanı izle,Arka Sokaklar Dizi Fragmanı İzle,Arka Sokaklar Fragman izle......

Arka Sokaklar Son Bölüm Fragmanı İzle - Arka Sokaklar 290. Bölüm Fragmanı HD İzle

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı izle,Arka Sokaklar son bölüm fragmanı izle,Arka Sokaklar 290. bölüm fragmanı izle,Arka Sokaklar Dizi Fragmanı İzle,Arka Sokaklar Fragman izle...

Doruk’un intihar ettiği düşünülürken, cesedin ikiz kardeşinin çıkması üzerine ekip, tatsız zamanlar geçirir.Tüm ekip seferber olmuş Doruk’u aramakta, bu seri cinayete bir son vermeye çalışmaktadır.

Serdar Müdür, yersiz bir basın açıklaması yapar. Bu açıklamayı da Doruk, TV’den izler ve diş biler. Bir kadın cesedi daha bulunur. Ceset, Asu’ya aittir. Haberleri tesadüfen izleyen Canay, arkadaşı Asu’nun cesedinin bulunduğunu duyunca hemen Mesut’u arar ve yardımcı olmak ister. Canay’dan aldıkları bilgiyle Asu’nun kız arkadaşı Yosun’a ulaşmaya çalışırlar. Yosun, Doruk ile bir aradadır. Ekip Doruk’u köşeye sıkıştırır. Ancak Serdar’ı rehin alır ve silahı başına dayar. Hiç şakası ve acıması yoktur.

Suat ve Nazike, komşuları Şadıman teyzelere giderler. Şadıman teyzenin büyük kızı Nesrin’in kocasını ülke dışında çalıştığı bilinir. Suat’lar oturup sohbet ederken Nesrin’lerin kapıya polis dayanır. Mahkemenin tahliye emri vardır ve evi boşaltmak zorundadırla . Ancak kadınların böyle bir niyetleri yoktur. Şadıman ve iki kızı ellerine silahları alıp polisle çatışmaya girerler. Suat’lar da rehin kalır. Suat, Hüsnü’ye ulaşmaya çalışır ancak telefonunu açmaz. Bu sırada ekip bir olaya destek vermeye gitmektedir. Gittikleri olayda Suat ve Nazike’yi içerde görünce Hüsnü delirir.

- [905522] - HABERFX Güncelleme : 2013-06-11 18:26:11
YORUM YAZ
Bu Haberle İlgili Yorumlar (Toplam 0)
Hata Bildirim
Kapat
Aşağıdaki formu kullanarak bize Haberfx hakkındaki görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz.
Yandex.Metrica