Haber > MAGAZİN > Arkadaşım Hoşgeldin Bu Akşam Yılbaşına Özel Bölümü İle Başlıyor !

Arkadaşım Hoşgeldin Bu Akşam Yılbaşına Özel Bölümü İle Başlıyor

Tolga Çevik’in 10 sezondur sahnede gerçekleştirdiği “Komedi Dükkanı” gösterisi ,yeni sezonda yeni ismi “Arkadaşım Hoşgeldin”le ve yeni formatıyla Kanal D’de ekrana gelecek....

Arkadaşım Hoşgeldin Bu Akşam Yılbaşına Özel Bölümü İle Başlıyor
Tolga Çevik’in 10 sezondur sahnede gerçekleştirdiği “Komedi Dükkanı” gösterisi ,yeni sezonda yeni ismi “Arkadaşım Hoşgeldin”le ve yeni formatıyla Kanal D’de ekrana gelecek.


Ezgi Mola, Minik ve Yönetmen ile birlikte Tolga Çevik her hafta seyircisini bambaşka yerlerde, zamanlarda ve durumlarda buluşturmaya devam ediyor. BKM Tiyatro’da eğlenmeye kaldığı yerden devam eden ekip, yılbaşı gecesi içinde çok özel bir gösteri ile ekranda olacak.

3 dev isim, Arkadaşım’la sahnede çok güldürecek

“Arkadaşım Hoşgeldin” yılbaşı özel bölümünün konukları, birbirinden önemli üç ses; Kibariye, Volkan Konak ve Mustafa Sandal.

Bu üç dev isim sahnede, Tolga Çevik ve Ezgi Mola’ya eğlence dolu bu müthiş şovda eşlik etti. Günümüzden, Yunan mitolojisine uzanan gecede kahkahalar hiç dinmedi. İzleyiciler kadar sahnede yönetmenin yönlendirmeleri ile eğlenceli dakikalar yaşayan konuklar da kendilerini tutamayıp bol bol güldü.
Gecede Kibariye, Mustafa Sandal ve Volkan Konak başarıyla oynadıkları rolleri kadar, söyledikleri parçaları ile de alkışları topladı. Tolga Çevik ve “Arkadaşım Hoşgeldin” ekibi BKM Tiyatro’da sürpriz konukları ile seyircisiyle buluşmaya devam edecek. Yeni yıldan itibaren de “Arkadaşım Hoşgeldin” yeni bölümleri ile Kanal D ekranında olacak.
- [1293040] - HABERFX
Arkadaşım Hoşgeldin,Yılbaşına Özel Bölümü,Yeni Program,
YORUM YAZ
Bu Haberle İlgili Yorumlar (Toplam 0)
Hata Bildirim
Kapat
Aşağıdaki formu kullanarak bize Haberfx hakkındaki görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz.
Yandex.Metrica