Haber > KÜLTÜR SANAT > Ayda Mosharraf Beni Benden Alırsan Şarkısı Dinle (O Ses Türkiye İzle Finale Kimler Çıktı) ... !

Ayda Mosharraf Beni Benden Alırsan Şarkısı Dinle (O Ses Türkiye İzle Finale Kimler Çıktı) 2013

Acun Ilıcalı'nın hazaırlayıp sunduğu O Ses Türkiye yarışması'nda yarı final düellosunda heyecan gittikçe artıyor. O Ses Türkiye'de Yarı Final'de Ertunç ile Mustafa Bozkurtdüellosu geceye damgasını vurdu... O Ses Türkiye Mustafa Bozkurt İzle,O Ses Türkiye Ertunç İzle, Ayda Mosharraf Beni Benden Alırsan, O Ses Türkiye Ertunç Yerine Sevemem Şarkısı Dinle......

Ayda Mosharraf Beni Benden Alırsan Şarkısı Dinle (O Ses Türkiye İzle Finale Kimler Çıktı) 2013

Acun Ilıcalı'nın hazaırlayıp sunduğu O Ses Türkiye yarışması'nda yarı final düellosunda heyecan gittikçe artıyor. O Ses Türkiye'de Yarı Final'de Ertunç ile Mustafa Bozkurtdüellosu geceye damgasını vurdu... O Ses Türkiye Mustafa Bozkurt İzle,O Ses Türkiye Ertunç İzle, Ayda Mosharraf Beni Benden Alırsan, O Ses Türkiye Ertunç Yerine Sevemem Şarkısı Dinle...

O ses Türkiye Mustafa sahneye Ahmet kaya'nın söyle şarkısı ile çıktı. O ses Türkiyefinal seçmeleri tüm heyecanı ile devam etti.

O ses türkiye 11 şubat 2013 günü canlı olarak star tv ekralarından yayınlandı. O ses türkiyefinal seçmelerine birbirinden yetenekliyarışmacılar hünerlerini sundu.

O ses türkiye 'de Hadise tek yarışmacısıolduğu için büyük bir nazar boncuğu alarak sahneye geldi. Şarkıcılar ikişer keresöyleyecek ve sms 'ler gönderebilecek.

O ses Türkiye Mustafa 'nın söyle şarkısı ilerleyen dakikalarda performansı eklenecektir. Mustafa, Ahmet kaya ses benzerliği ile hep dikkatleri çekti.Mustafa daha sonra Ankara'nın bağlarını seslendirdi izleyicilerden gelen istek üzerine bir daha türküyü seslendiren Mustafa ezici üstünlükle adını finale yazdırdı.Yüzde 79 oy alan Mustafa'nın rakibi Ertunç ise ancak %21 oy aldı.

Mustafa Ayda Onur ve Berkan finalde yarışacaklar

- [751827] - HABERFX Güncelleme : 2013-02-13 14:23:18
YORUM YAZ
Bu Haberle İlgili Yorumlar (Toplam 0)
Hata Bildirim
Kapat
Aşağıdaki formu kullanarak bize Haberfx hakkındaki görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz.
Yandex.Metrica