Haber > KÜLTÜR SANAT > Ben Bilmem Eşim Bilir Son Bölüm İzle ! (Ben Bilmem Eşim Bilir Yeni Bölümü İzle) Oyun Oyna... !

Ben Bilmem Eşim Bilir Son Bölüm İzle ! (Ben Bilmem Eşim Bilir Yeni Bölümü İzle) Oyun Oyna

Kanal D ekranlarının sevilen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir adlı yarışma programı yine izleyenleri kırdı geçirdi... Ben Bilmem Eşim Bilir izle,Ben Bilmem Eşim Bilir Oyunları,Ben Bilmem Eşim Bilir başvurusu nasıl yapılır......

Ben Bilmem Eşim Bilir Son Bölüm İzle ! (Ben Bilmem Eşim Bilir Yeni Bölümü İzle) Oyun Oyna

Kanal D ekranlarının sevilen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir adlı yarışma programı yine izleyenleri kırdı geçirdi... Ben Bilmem Eşim Bilir izle,Ben Bilmem Eşim Bilir Oyunları,Ben Bilmem Eşim Bilir başvurusu nasıl yapılır. Ben Bilmem Eşim bilir 2 Şubat 2013...

ÜNLÜ PROGRAM YİNE TARTIŞILACAK

Kanal D'de yayınlanan ve zaman zaman RTÜK'lük olan yarışma programı 'Ben Bilmem Eşim Bilir'e kadın yarışmacının söyledikleri tartışma yarattı.

Berk Oktay ve Hande Kaymaz çifti, büyük ödül olan arabayı almak için lastikli kemerde yumurta toplamak için ter döktü. Yarışan eşini harekete geçirmek için 'Kötü şeyler düşün. Bana sinirlen. Beni başkasıyla düşün' diyen Hande Kaymaz pes dedirtti.

DAHA ÖNCE 200 BİN TL CEZA ALMIŞTI

RTÜK, ekim ayında 'Ben Bilmem Eşim Bilir'de gerçekleştirilen 'dansözün göğüslerine para yapıştırma' yarışmasına 200 bin lira ceza kesmişti.

2 Eylül gecesi yayınlanan bölümü değerlendiren RTÜK, ' Yarışmada dansöz çıkarıldığı, erkek yarışmacıların, dansözün göğüslerine ve kalçalarına eşlerinin yanında para takmaya çalıştığı ve bu programın çocukların ekran başında oldukları bir saatte yayınlandığı ' şeklinde şikayetler geldiğini belirleyerek bu cezanın verildiğini açıklamıştı..

- [741287] - HABERFX Güncelleme : 2013-02-04 10:00:44
YORUM YAZ
Bu Haberle İlgili Yorumlar (Toplam 0)
Hata Bildirim
Kapat
Aşağıdaki formu kullanarak bize Haberfx hakkındaki görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz.
Yandex.Metrica