Haber > Dizi > Benim Dünyam Filmin Fragmanı İzle (Beren Saat) !

Benim Dünyam Filmin Fragmanı İzle (Beren Saat)

“Benim Dünyam”ın çalıntı olduğu iddiası üzerine yapımcı Erol Avcı, filmi Hint yapımı “Black”ten uyarladıklarını açıkladı. “Black”in yönetmeni Sanjay Leela Bhansali de yeniden çevrim için Avcı’yla anlaşma yaptıklarını duyurdu....

“Benim Dünyam”ın çalıntı olduğu iddiası üzerine yapımcı Erol Avcı, filmi Hint yapımı “Black”ten uyarladıklarını açıkladı. “Black”in yönetmeni Sanjay Leela Bhansali de yeniden çevrim için Avcı’yla anlaşma yaptıklarını duyurdu.

Yapımını TMC’nin, yapımcılığını Erol Avcı’nın, yönetmenliğini ise Uğur Yücel’in üstlendiği “Benim Dünyam”, senaryosunun çalıntı olduğu iddiasıyla gündeme geldi.

Erol Avcı, çıkan haberler üzerine filmi Sanjay Leela Bhansali’nin yönettiği Hint yapımı “Black”ten uyarladıklarını ve yeniden çevrim haklarını satın aldıklarını duyurdu. Sanjay Leela Bhansali de bir basın açıklamasıyla duruma açıklık getirdi:

“Türkiye’de bulunan TMC Film Yapım Limited Şirketi, Bhansali Productions Private Limited şirketinden, orijinal ismi ‘Black’ olan sinema filminin Türk diline uyarlanması ve tekrar yapımı hakkını talep etmiştir.

Bu talep neticesinde Bhansali Productions Private Limited şirketi, filmin bir kereye mahsus tekrar yapım hakkının TMC Film Yapım Limited Şirketi’ne verilmesi konusunda onay vermiştir. Bu doğrultuda ‘Benim Dünyam’, ‘Black’ filminin remake’idir.” - [1142907] - HABERFX
Benim Dünyam,Uğur Yücel,Beren Saat
YORUM YAZ
Bu Haberle İlgili Yorumlar (Toplam 0)
Hata Bildirim
Kapat
Aşağıdaki formu kullanarak bize Haberfx hakkındaki görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz.
Yandex.Metrica