Beşiktaş Sivas Maç Özeti Golleri İzle - BJK Sivasspor maçı geniş özeti

Beşiktaş Sivas Maç Özeti Golleri İzle - Bjk Sivasspor Maçı Geniş Özeti

Spor Toto süper ligin 10. haftasında Beşiktaş ile Sivasspor karşı karşıya geldiler... Beşiktaş kendi sahasında Sivasspor'u Bobo ve Necip'in golüyle 2-1 yenerek 3 puanın sahibi oldu... Sivasspor'un tek golünü ise Suarez attı...

Spor Toto süper ligin 10. haftasında Beşiktaş ile Sivasspor karşı karşıya geldiler... Beşiktaş kendi sahasında Sivasspor'u Bobo ve Necip'in golüyle 2-1 yenerek 3 puanın sahibi oldu... Sivasspor'un tek golünü ise Suarez attı...

MAÇIN GENİŞ ÖZETİ VE GOLLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

MAÇIN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

90' Dakika :Sivasspor atağında Ziya sol kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama kaleci Rüştü çıkarak topun sahibi oldu.

90' Dakika :Sivasspor atağında Abdurrahman sağ kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama kaleci Rüştü çıkarak topun sahibi oldu.

90' Dakika :4. Hakem Ferhan Kestanlıoğlu maçın sonuna 4 dakika eklendiğini gösteren tabelayı kaldırdı.

90' Dakika :Sivasspor atağında Cihan ceza sahası dışından kaleye sert vurdu ama top kaleci Rüştü'de kaldı.

89' Dakika :Beşiktaş'ta Nihat ceza sahası önünde sol çaprazdan serbest vuruş kullandı, direkt kaleye sert vurdu ve top az farkla üstten auta çıktı.

88' Dakika :Sivasspor'da Abdurrahman rakibine yaptığı müdahele sonucunda Sarı Kart gördü.

86' Dakika :Sivasspor'da Suarez rakibine yaptığı müdahele sonucunda Sarı Kart gördü.

84' Dakika :Beşiktaş atağında Fatih Tekke orta alanda Keita'ya baskı yaparak topu kazanmak istedi ama hakem Fatih Tekke'nin rakibine faul yaptığına karar verdi.

82' Dakika :Beşiktaş bir kez daha gole çok yaklaştı. Ernst ceza sahası içinde yaşanan karambolde topla buluştu, dönerek kaleye sert vurdu ve top direğe çarparak auta çıktı.

81' Dakika :Beşiktaş gole çok yaklaştı. Yusuf ceza sahası içine arapasını verdi, Nihat sol çaprazda topla buluştu, kaleciyle karşı karşıya bekletmeden plase vuruşunu yaptı ama kaleci Akın topu saha içine çeldi sonrasında seken topu Nihat içeriye çevirdi ve savunma araya girerek topu kornere gönderdi.

80' Dakika :Beşiktaş'ta Tabata kaleyi karşıdan gören bir yerden serbest vuruş kullandı, direkt kaleye sert vurdu ve top yandan az farkla auta çıktı.

79' Dakika :Beşiktaş'ta Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 13 numarayla Bobo, Giren oyuncu 33 numarayla Fatih Tekke

77' Dakika :Beşiktaş'ta Tabata sağ kanattan serbest vuruş kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma kafayla topu uzaklaştırdı.

76' Dakika :Sivasspor'da Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 13 numarayla Zita, Giren oyuncu 18 numarayla Cihan

74' Dakika :Beşiktaş'ta Tabata sağ kanattan korner kullandı, ön direğe ortasını yaptı, Necip yükseldi kafayı vurdu ama top üstten auta çıktı.

73' Dakika :Sivasspor'da Suarez ofsayt pozisyonunda kaldı.

72' Dakika :Sivasspor'da Mehmet Yıldız rakibine yaptığı müdahele sonucunda Sarı Kart gördü.

71' Dakika :Beşiktaş'ta Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 14 numarayla Guti , Giren oyuncu 29 numarayla Yusuf

70' Dakika :Beşiktaş'ta Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 23 numarayla Holosko, Giren oyuncu 8 numarayla Nihat

69' Dakika :Sivasspor'da Mehmet Nas rakibine yaptığı müdahele sonucunda Sarı Kart gördü.

67' Dakika :Sivasspor atağında Abdurrahman sağ kanattan topla ilerlemek istedi ama kontrolü iyi olmayınca top taca çıktı.

65' Dakika :GOOOOOLLLLL!!!!! Sivasspor Suarez'in attığı gol ile durumu 2-1 yapıyor.Savunmada Necip ceza sahası önünde pas hatası yapınca Suarez araya girerek topu kazandı, ceza sahası içine girdi, kaleciyle karşı karşıya kaldı ve plase vuruşla topu kaleci Rüştü'nün yanından ağlarla buluşturdu.

63' Dakika :Sivasspor atağında Kadir Bekmezci ceza sahası dışından kaleye şut denedi ama etkisiz bir vuruş olunca top auta çıktı.

61' Dakika :Beşiktaş'ta İbrahim Toraman'ın tedavisi tamamlandı ve maç devam ediyor.

60' Dakika :Beşiktaş'ta İbrahim Toraman girdiği ikili mücadele sonucunda sakatlandı ve tedavisi için maça ara verildi.

59' Dakika :Sivasspor atağında Keita sağ kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama kaleci Rüştü çıkarak topu taca çeldi.

57' Dakika :Beşiktaş atağında Bobo sağ kanattan topla ceza sahası içine girdi ama savunmada Ziya son anda araya girerek topu kazandı.

56' Dakika :Beşiktaş'ta Guti rakibine yaptığı müdahele sonucunda Sarı Kart gördü.

55' Dakika :Beşiktaş'ta Guti Keita ile topsuz alanda tartışınca hakem oyunu durdurdu.

54' Dakika :Sivasspor atağında Mehmet Yıldız ceza sahası dışından kaleye sert vurdu ve top kaleci Rüştü'de kaldı.

52' Dakika :Sivasspor gole çok yaklaştı. Mehmet Nas sol kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı, Mehmet Yıldız gelişine müsait pozisyonda set vurdu ve kaleci Rüştü topu çelerek mutlak bir golü önledi.

50' Dakika :Beşiktaş 3. gole çok yaklaştı. Necip ceza sahası içine yerden pasını verdi, Bobo gelişine müsait pozisyonda sert vurdu ama top üstten auta çıktı.

49' Dakika :Beşiktaş atağında Hilbert ceza sahası içine yerden pasını vermek istedi ama savunma ayak koyarak topu uzaklaştırdı.

48' Dakika :Sivasspor atağında Mehmet Yıldız sağ kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama top savunmaya çarparak kornere çıktı.

47' Dakika :Sivasspor atağında Abdurrahman sağ kanattan ceza sahası içine yerden pasını verdi ama savunmada Tabata ayak koyarak topu taca gönderdi.

46' Dakika :Sivasspor ikinci yarıya oyuncu değişikliği yaparak başladı; Çıkan oyuncu 11 numarayla Erman Kılıç Giren oyuncu 30 numarayla Ricardo Pedriel Suarez

46' Dakika :Sivasspor hakem Tolga Özkalfa'nın düdüğüyle ikinci yarıya başlıyor.

45' Dakika :
Hakem Tolga Özkalfa ilk yarıyı bitiren düdüğü çalıyor. İlk yarı 2-0 Beşiktaş'ın üstünlüğüyle sona eriyor.

45' Dakika :4. Hakem Ferhan Kestanlıoğlu ilk yarının sonuna 2 dakika eklendiğini gösteren tabelayı kaldırdı.

45' Dakika :Sivasspor'da kaleci Akın'ın tedavisi tamamlandı ve maç devam ediyor.

45' Dakika :Sivasspor'da Akın sakatlandığı için maça ara verildi.

44' Dakika :Beşiktaş atağında İbrahim Üzülmez sol kanattan çizgiye indi, ceza sahası içine yerden pasını verdi ama savunma araya girerek topu uzaklaştırdı.

43' Dakika :Sivasspor'da Sedat sakatlandığı için zorunlu olarak değiştirildi.

42' Dakika :Sivasspor'da Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 6 numarayla Sedat, Giren oyuncu 25 numarayla Diallo

40' Dakika :Sivasspor atağında Erman sol kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı, Zita yükseldi kafayı vurdu ama hakem öncesinde Zita'nın rakibine faul yaptığına karar verdi.

38' Dakika :Beşiktaş atağında Ernst ceza sahası dışından kaleye sert vurdu ama top auta çıktı.

37' Dakika :Beşiktaş'ta Tabata kaleye yaklaşık 25 metreden serbest vuruş kullandı, direkt kaleye sert vurdu ama top baraja çarparak uzaklaştı.

36' Dakika :Sivasspor'da Sedat rakibine yaptığı müdahele sonucunda Sarı Kart gördü.

35' Dakika :Beşiktaş atağında Holosko ceza sahası içine atılan topu almak istedi ama savunmada Sedat ayak koyarak topu kazandı.

33' Dakika :Beşiktaş atağında İbrahim Üzülmez sol kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama top savunmada Ziya'da kaldı.

32' Dakika :Sivasspor atağında Kadir ceza sahası içine yerden pasını verdi ama top kaleci Rüştü'de kaldı.

31' Dakika :Sivasspor atağında Zita sağ çaprazdan kaleye sert vurdu ama top yan ağlarda kaldı.

30' Dakika :Beşiktaş atağında Guti ceza sahası dışından kaleye şutunu vurdu ama top üstten auta çıktı.

28' Dakika :Beşiktaş atağında Guti orta alan önünden ceza sahasına doğru pas vermek istedi ama Keita'nın müdahelesiyle yerde kalınca hakem serbest vuruş kararı verdi.

27' Dakika :Beşiktaş atağında Necip sağ kanatta topla buluştu, ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma kafayla topu uzaklaştırdı.

25' Dakika :Sivasspor atağında Mehmet Yıldız ceza sahası içine sol çaprazda şut açısı aradı ama savunma ayak koyarak topu kaleci Rüştü'ye kazandırdı.

24' Dakika :Sivasspor atağında Ziya sol kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma kafayla topu uzaklaştırdı.

22' Dakika :GOOOOOLLLLL!!!!! Beşiktaş Necip ile 2. golü buldu.Tabata sol kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı, savunma topu uzaklaştırmak isterken Necip topu kazandı bekletmeden altıpas önünde şutunu vurdu ve top kaleci Akın'ın yanından ağlarla buluştu.

20' Dakika :Beşiktaş atağında Bobo sol korner çizgisi yanından ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunmada Kadir Guti'den önce araya girerek topu uzaklaştırdı.

19' Dakika :Beşiktaş'ta Bobo'nun tedavisi tamamlandı ve maç devam ediyor.

17' Dakika :Beşiktaş'ta Bobo bu dakikalarda sakatlandı ve tedavisi için maça ara verildi.

16' Dakika :Sivasspor atağında Erman savunmanın arkasına atılan topa hareketlendi ama hakem ofsayt kararı verdi.

14' Dakika :Sivasspor atağında Mehmet Yıldız sol korner çizgisi yanından topu içeriye çevirdi ama savunma ayak koyarak topu uzaklaştırdı.

13' Dakika :Sivasspor atağında Abdurrahman sağ kanata doğru uzun oynadı ama savunmada İbrahim Üzülmez araya girerek topu uzaklaştırdı.

12' Dakika :Sivasspor'da Erman sağ kanattan korner kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma topu kafayla uzaklaştırdı.

11' Dakika :Sivasspor'da Mehmet Nas sol kanattan korner kullandı, arka direğe ortasını yaptı ama İbrahim Toraman bir kez daha topu kornere gönderdi.

10' Dakika :Sivasspor atağında Kadir ceza sahası dışından kaleye sert vurdu ve top savunmada Necip'e çarparak kornere çıktı.

9' Dakika :Beşiktaş atağında Hilbert sağ kanattan topla ilerlemek istedi ama savunma ayak koyarak topu kazandı.

8' Dakika :Sivasspor gole çok yaklaştı. Zita ceza sahası içinde savunmanın hatalı pasında topla buluştu, bekletmeden kaleye sert vurdu ve kaleci Rüştü son anda topu saha içine çeldi sonrasında savunma tehlikeyi uzaklaştırdı.

7' Dakika :Beşiktaş atağında Hilbert sağ kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma topu uzaklaştırdı.

6' Dakika :GOOOOOLLLLL!!!!! Beşiktaş Bobo'nun attığı gol ile 1-0 öne geçiyor.İbrahim Üzülmez sol kanatta topla buluştu, bekletmeden kaleye doğru ortasını yaptı ve Bobo altıpas içinde topa dokunarak Beşiktaş'ı 1-0 öne geçiren golü kaydetti.

5' Dakika :Beşiktaş atağında İbrahim Üzülmez sol kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunmada Ziya topu uzaklaştırdı.

4' Dakika :Sivasspor atağında Erman savunmanın arkasına atılan topa hareketlendi ama hakem öncesinde ofsayt kararı verdi.

3' Dakika :Sivasspor'da Mehmet Yıldız ofsayt pozisyonunda kaldı.

2' Dakika :Sivasspor atağında Mehmet Yıldız sağ kanattan topla ceza sahası içine yöneldi ama savunma araya girerek topu uzaklaştırdı.

1' Dakika :Karşılaşma Beşiktaş'tan Bobo'nun vuruşuyla başlıyor.

0' Dakika :Spor Toto Süper Lig'de Beşiktaş 13 puanla dokuzuncu, Sivasspor ise 7 puanla 16. sırada bulunuyor.

0' Dakika :Spor Toto Super Lig 2010 - 2011 Sezonu 10.Hafta karşılaşmasında Fi-Yapı Stadında Beşiktaş ve Sivasspor karşı karşıya geliyor

PAYLAŞ:

Beşiktaş Sivas Maç Özeti Golleri İzle - Bjk Sivasspor Maçı Geniş Özeti

Spor Toto süper ligin 10. haftasında Beşiktaş ile Sivasspor karşı karşıya geldiler... Beşiktaş kendi sahasında Sivasspor'u Bobo ve Necip'in golüyle 2-1 yenerek 3 puanın sahibi oldu... Sivasspor'un tek golünü ise Suarez attı...

Beşiktaş Sivas Maç Özeti Golleri İzle - Bjk Sivasspor Maçı Geniş Özeti

Spor Toto süper ligin 10. haftasında Beşiktaş ile Sivasspor karşı karşıya geldiler... Beşiktaş kendi sahasında Sivasspor'u Bobo ve Necip'in golüyle 2-1 yenerek 3 puanın sahibi oldu... Sivasspor'un tek golünü ise Suarez attı...

MAÇIN GENİŞ ÖZETİ VE GOLLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

MAÇIN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

90' Dakika :Sivasspor atağında Ziya sol kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama kaleci Rüştü çıkarak topun sahibi oldu.

90' Dakika :Sivasspor atağında Abdurrahman sağ kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama kaleci Rüştü çıkarak topun sahibi oldu.

90' Dakika :4. Hakem Ferhan Kestanlıoğlu maçın sonuna 4 dakika eklendiğini gösteren tabelayı kaldırdı.

90' Dakika :Sivasspor atağında Cihan ceza sahası dışından kaleye sert vurdu ama top kaleci Rüştü'de kaldı.

89' Dakika :Beşiktaş'ta Nihat ceza sahası önünde sol çaprazdan serbest vuruş kullandı, direkt kaleye sert vurdu ve top az farkla üstten auta çıktı.

88' Dakika :Sivasspor'da Abdurrahman rakibine yaptığı müdahele sonucunda Sarı Kart gördü.

86' Dakika :Sivasspor'da Suarez rakibine yaptığı müdahele sonucunda Sarı Kart gördü.

84' Dakika :Beşiktaş atağında Fatih Tekke orta alanda Keita'ya baskı yaparak topu kazanmak istedi ama hakem Fatih Tekke'nin rakibine faul yaptığına karar verdi.

82' Dakika :Beşiktaş bir kez daha gole çok yaklaştı. Ernst ceza sahası içinde yaşanan karambolde topla buluştu, dönerek kaleye sert vurdu ve top direğe çarparak auta çıktı.

81' Dakika :Beşiktaş gole çok yaklaştı. Yusuf ceza sahası içine arapasını verdi, Nihat sol çaprazda topla buluştu, kaleciyle karşı karşıya bekletmeden plase vuruşunu yaptı ama kaleci Akın topu saha içine çeldi sonrasında seken topu Nihat içeriye çevirdi ve savunma araya girerek topu kornere gönderdi.

80' Dakika :Beşiktaş'ta Tabata kaleyi karşıdan gören bir yerden serbest vuruş kullandı, direkt kaleye sert vurdu ve top yandan az farkla auta çıktı.

79' Dakika :Beşiktaş'ta Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 13 numarayla Bobo, Giren oyuncu 33 numarayla Fatih Tekke

77' Dakika :Beşiktaş'ta Tabata sağ kanattan serbest vuruş kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma kafayla topu uzaklaştırdı.

76' Dakika :Sivasspor'da Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 13 numarayla Zita, Giren oyuncu 18 numarayla Cihan

74' Dakika :Beşiktaş'ta Tabata sağ kanattan korner kullandı, ön direğe ortasını yaptı, Necip yükseldi kafayı vurdu ama top üstten auta çıktı.

73' Dakika :Sivasspor'da Suarez ofsayt pozisyonunda kaldı.

72' Dakika :Sivasspor'da Mehmet Yıldız rakibine yaptığı müdahele sonucunda Sarı Kart gördü.

71' Dakika :Beşiktaş'ta Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 14 numarayla Guti , Giren oyuncu 29 numarayla Yusuf

70' Dakika :Beşiktaş'ta Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 23 numarayla Holosko, Giren oyuncu 8 numarayla Nihat

69' Dakika :Sivasspor'da Mehmet Nas rakibine yaptığı müdahele sonucunda Sarı Kart gördü.

67' Dakika :Sivasspor atağında Abdurrahman sağ kanattan topla ilerlemek istedi ama kontrolü iyi olmayınca top taca çıktı.

65' Dakika :GOOOOOLLLLL!!!!! Sivasspor Suarez'in attığı gol ile durumu 2-1 yapıyor.Savunmada Necip ceza sahası önünde pas hatası yapınca Suarez araya girerek topu kazandı, ceza sahası içine girdi, kaleciyle karşı karşıya kaldı ve plase vuruşla topu kaleci Rüştü'nün yanından ağlarla buluşturdu.

63' Dakika :Sivasspor atağında Kadir Bekmezci ceza sahası dışından kaleye şut denedi ama etkisiz bir vuruş olunca top auta çıktı.

61' Dakika :Beşiktaş'ta İbrahim Toraman'ın tedavisi tamamlandı ve maç devam ediyor.

60' Dakika :Beşiktaş'ta İbrahim Toraman girdiği ikili mücadele sonucunda sakatlandı ve tedavisi için maça ara verildi.

59' Dakika :Sivasspor atağında Keita sağ kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama kaleci Rüştü çıkarak topu taca çeldi.

57' Dakika :Beşiktaş atağında Bobo sağ kanattan topla ceza sahası içine girdi ama savunmada Ziya son anda araya girerek topu kazandı.

56' Dakika :Beşiktaş'ta Guti rakibine yaptığı müdahele sonucunda Sarı Kart gördü.

55' Dakika :Beşiktaş'ta Guti Keita ile topsuz alanda tartışınca hakem oyunu durdurdu.

54' Dakika :Sivasspor atağında Mehmet Yıldız ceza sahası dışından kaleye sert vurdu ve top kaleci Rüştü'de kaldı.

52' Dakika :Sivasspor gole çok yaklaştı. Mehmet Nas sol kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı, Mehmet Yıldız gelişine müsait pozisyonda set vurdu ve kaleci Rüştü topu çelerek mutlak bir golü önledi.

50' Dakika :Beşiktaş 3. gole çok yaklaştı. Necip ceza sahası içine yerden pasını verdi, Bobo gelişine müsait pozisyonda sert vurdu ama top üstten auta çıktı.

49' Dakika :Beşiktaş atağında Hilbert ceza sahası içine yerden pasını vermek istedi ama savunma ayak koyarak topu uzaklaştırdı.

48' Dakika :Sivasspor atağında Mehmet Yıldız sağ kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama top savunmaya çarparak kornere çıktı.

47' Dakika :Sivasspor atağında Abdurrahman sağ kanattan ceza sahası içine yerden pasını verdi ama savunmada Tabata ayak koyarak topu taca gönderdi.

46' Dakika :Sivasspor ikinci yarıya oyuncu değişikliği yaparak başladı; Çıkan oyuncu 11 numarayla Erman Kılıç Giren oyuncu 30 numarayla Ricardo Pedriel Suarez

46' Dakika :Sivasspor hakem Tolga Özkalfa'nın düdüğüyle ikinci yarıya başlıyor.

45' Dakika :
Hakem Tolga Özkalfa ilk yarıyı bitiren düdüğü çalıyor. İlk yarı 2-0 Beşiktaş'ın üstünlüğüyle sona eriyor.

45' Dakika :4. Hakem Ferhan Kestanlıoğlu ilk yarının sonuna 2 dakika eklendiğini gösteren tabelayı kaldırdı.

45' Dakika :Sivasspor'da kaleci Akın'ın tedavisi tamamlandı ve maç devam ediyor.

45' Dakika :Sivasspor'da Akın sakatlandığı için maça ara verildi.

44' Dakika :Beşiktaş atağında İbrahim Üzülmez sol kanattan çizgiye indi, ceza sahası içine yerden pasını verdi ama savunma araya girerek topu uzaklaştırdı.

43' Dakika :Sivasspor'da Sedat sakatlandığı için zorunlu olarak değiştirildi.

42' Dakika :Sivasspor'da Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 6 numarayla Sedat, Giren oyuncu 25 numarayla Diallo

40' Dakika :Sivasspor atağında Erman sol kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı, Zita yükseldi kafayı vurdu ama hakem öncesinde Zita'nın rakibine faul yaptığına karar verdi.

38' Dakika :Beşiktaş atağında Ernst ceza sahası dışından kaleye sert vurdu ama top auta çıktı.

37' Dakika :Beşiktaş'ta Tabata kaleye yaklaşık 25 metreden serbest vuruş kullandı, direkt kaleye sert vurdu ama top baraja çarparak uzaklaştı.

36' Dakika :Sivasspor'da Sedat rakibine yaptığı müdahele sonucunda Sarı Kart gördü.

35' Dakika :Beşiktaş atağında Holosko ceza sahası içine atılan topu almak istedi ama savunmada Sedat ayak koyarak topu kazandı.

33' Dakika :Beşiktaş atağında İbrahim Üzülmez sol kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama top savunmada Ziya'da kaldı.

32' Dakika :Sivasspor atağında Kadir ceza sahası içine yerden pasını verdi ama top kaleci Rüştü'de kaldı.

31' Dakika :Sivasspor atağında Zita sağ çaprazdan kaleye sert vurdu ama top yan ağlarda kaldı.

30' Dakika :Beşiktaş atağında Guti ceza sahası dışından kaleye şutunu vurdu ama top üstten auta çıktı.

28' Dakika :Beşiktaş atağında Guti orta alan önünden ceza sahasına doğru pas vermek istedi ama Keita'nın müdahelesiyle yerde kalınca hakem serbest vuruş kararı verdi.

27' Dakika :Beşiktaş atağında Necip sağ kanatta topla buluştu, ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma kafayla topu uzaklaştırdı.

25' Dakika :Sivasspor atağında Mehmet Yıldız ceza sahası içine sol çaprazda şut açısı aradı ama savunma ayak koyarak topu kaleci Rüştü'ye kazandırdı.

24' Dakika :Sivasspor atağında Ziya sol kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma kafayla topu uzaklaştırdı.

22' Dakika :GOOOOOLLLLL!!!!! Beşiktaş Necip ile 2. golü buldu.Tabata sol kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı, savunma topu uzaklaştırmak isterken Necip topu kazandı bekletmeden altıpas önünde şutunu vurdu ve top kaleci Akın'ın yanından ağlarla buluştu.

20' Dakika :Beşiktaş atağında Bobo sol korner çizgisi yanından ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunmada Kadir Guti'den önce araya girerek topu uzaklaştırdı.

19' Dakika :Beşiktaş'ta Bobo'nun tedavisi tamamlandı ve maç devam ediyor.

17' Dakika :Beşiktaş'ta Bobo bu dakikalarda sakatlandı ve tedavisi için maça ara verildi.

16' Dakika :Sivasspor atağında Erman savunmanın arkasına atılan topa hareketlendi ama hakem ofsayt kararı verdi.

14' Dakika :Sivasspor atağında Mehmet Yıldız sol korner çizgisi yanından topu içeriye çevirdi ama savunma ayak koyarak topu uzaklaştırdı.

13' Dakika :Sivasspor atağında Abdurrahman sağ kanata doğru uzun oynadı ama savunmada İbrahim Üzülmez araya girerek topu uzaklaştırdı.

12' Dakika :Sivasspor'da Erman sağ kanattan korner kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma topu kafayla uzaklaştırdı.

11' Dakika :Sivasspor'da Mehmet Nas sol kanattan korner kullandı, arka direğe ortasını yaptı ama İbrahim Toraman bir kez daha topu kornere gönderdi.

10' Dakika :Sivasspor atağında Kadir ceza sahası dışından kaleye sert vurdu ve top savunmada Necip'e çarparak kornere çıktı.

9' Dakika :Beşiktaş atağında Hilbert sağ kanattan topla ilerlemek istedi ama savunma ayak koyarak topu kazandı.

8' Dakika :Sivasspor gole çok yaklaştı. Zita ceza sahası içinde savunmanın hatalı pasında topla buluştu, bekletmeden kaleye sert vurdu ve kaleci Rüştü son anda topu saha içine çeldi sonrasında savunma tehlikeyi uzaklaştırdı.

7' Dakika :Beşiktaş atağında Hilbert sağ kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma topu uzaklaştırdı.

6' Dakika :GOOOOOLLLLL!!!!! Beşiktaş Bobo'nun attığı gol ile 1-0 öne geçiyor.İbrahim Üzülmez sol kanatta topla buluştu, bekletmeden kaleye doğru ortasını yaptı ve Bobo altıpas içinde topa dokunarak Beşiktaş'ı 1-0 öne geçiren golü kaydetti.

5' Dakika :Beşiktaş atağında İbrahim Üzülmez sol kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunmada Ziya topu uzaklaştırdı.

4' Dakika :Sivasspor atağında Erman savunmanın arkasına atılan topa hareketlendi ama hakem öncesinde ofsayt kararı verdi.

3' Dakika :Sivasspor'da Mehmet Yıldız ofsayt pozisyonunda kaldı.

2' Dakika :Sivasspor atağında Mehmet Yıldız sağ kanattan topla ceza sahası içine yöneldi ama savunma araya girerek topu uzaklaştırdı.

1' Dakika :Karşılaşma Beşiktaş'tan Bobo'nun vuruşuyla başlıyor.

0' Dakika :Spor Toto Süper Lig'de Beşiktaş 13 puanla dokuzuncu, Sivasspor ise 7 puanla 16. sırada bulunuyor.

0' Dakika :Spor Toto Super Lig 2010 - 2011 Sezonu 10.Hafta karşılaşmasında Fi-Yapı Stadında Beşiktaş ve Sivasspor karşı karşıya geliyor

Güncelleme : 2010-10-31 21:26:51
ETİKETLER:

FACEBOOK YORUMLARI

profil
Bu Habere Toplamda 0 Yorum Yapıldı
Tarih 31 Ekim 2010 / 21:27
Yorumlar 0 Yorum Yapıldı
Paylaş
1 Önceki Haber "Altın Objektif" Ödülü Prof. Dr. Sabit Kalfagil'e Verildi 1 Sonraki Haber Kütahya'da Öğrenci Yurdunda Kavga: 1 Yaralı
Hata Bildirim
Kapat
Aşağıdaki formu kullanarak bize Haberfx hakkındaki görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz.
Yandex.Metrica
Hata Bildirim
Kapat
Aşağıdaki formu kullanarak bize Haberfx hakkındaki görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz.