Haber > KÜLTÜR SANAT > Bülent Ersoy Show Son Bölüm İzle - Show Tv Yayın Akışı Bugün 17 Aralık !

Bülent Ersoy Show Son Bölüm İzle - Show Tv Yayın Akışı Bugün 17 Aralık

Sanat Müziğinin Diva’sı, büyüleyici yorumuyla muhteşem bir ses BÜLENT ERSOY Show TV ekranlarında Pazar akşamları, birbirinden özel, ses getirecek konuklarını ağırladığı benzersiz şovuyla izleyicileriyle buluşuyor....

Bülent Ersoy Show Son Bölüm İzle - Show Tv Yayın Akışı Bugün 17 Aralık
Sanat Müziğinin Diva’sı, büyüleyici yorumuyla muhteşem bir ses BÜLENT ERSOY Show TV ekranlarında Pazar akşamları, birbirinden özel, ses getirecek konuklarını ağırladığı benzersiz şovuyla izleyicileriyle buluşuyor.

Müzik dolu bir şov programı olan Bülent Ersoy Show Pazar akşamları canlı yayınla Show TVekranlarında hayat buluyor. İzleyenler ekran başında her Pazar akşamı müzik ziyafeti yaşıyorlar.

Bu hafta Bülent Ersoy Show’un çok konuşulacak konukları; aşkın ve tutkunun kalpten sesi, unutulmaz yorumların, dilden dile yayılan bestelerin sahibi, pop müziğin tartışılmaz ismi Niran Ünsal ! Ve gönülden kopup mısralara düşen sözleri, yıllardır baştacı olan klasikleşmiş eserleri, her kesimden dinleyicinin vazgeçilmezi Cengiz Kurtoğlu !

Bülent Ersoy Show Son Bölümünde Yaşananlar

Sanat Müziğinin Diva’sı, büyüleyici yorumuyla muhteşem bir ses BÜLENT ERSOY Pazar gecesi birbirinden özel, ses getirecek konuklarını ağırladığı benzersiz şovuyla Show TVekranlarında izleyicileriyle buluşacak.


Müzik dolu bir şov programı olan Bülent Ersoy Show Pazar geceleri canlı yayınla Show TVekranlarında hayat buluyor. İzleyenler ekran başında Pazar gecesi türkü dolu bir geceyle müzik ziyafeti yaşayacaklar.


İşte bu hafta Bülent Ersoy Show’un çok özel konukları; türküleri ile gönüllerde taht kuran İzzet Altınmeşe,yürekleri titreten yorumuyla Belkıs Akkale, etkileyici sesi ile Bedri Ayseli, eşşiz besteleri ile Nuray Hafiftaş,unutulmaz yorumları ile Selahattin Alpay, Karadeniz türkülerinin sevilen ismi Süreyya Davulcuoğlu… - [1237868] - HABERFX
Bülent Ersoy,Bülent Ersoy Show,Niran Ünsal,Cengiz Kurtoğlu
YORUM YAZ
Bu Haberle İlgili Yorumlar (Toplam 4)
kemal koc (Cevapla)

helaaaalll olsun divamiza

hakki (Cevapla)

yakarim ule

kemal keskin (Cevapla)

Bulent ersoy eski sarkilariyla bir muhtesem

asube eroğlu (Cevapla)

Bülent ersoy çok iyrenç !!!!!!!!

Hata Bildirim
Kapat
Aşağıdaki formu kullanarak bize Haberfx hakkındaki görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz.
Yandex.Metrica