Chp İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kim Oldu 2014

CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayları Kesinleşti 2014

Chp İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kim Oldu 2014

16 İLDE ADAY BELLİ

Belediye başkanlıkları ilan edilen 16 il merkezi şöyle: Seyit Torun (Ordu), Zeynel Bakır (Adıyaman), Mehmet Ecer (Afyonkarahisar), Mehtap Özcan Mısırlıoğlu (Bolu), Ali Orkun Ercengiz (Burdur), Taner Karagöz (Çankırı), Kerim Aksu (Giresun), Cem Köksal (Gümüşhane), Lütfi Çakmakcı (Isparta), Hakan İnci (Malatya), Serkan Sağlamer (Nevşehir), Baki Ergül (Sinop), Gülümser Heper (Sivas), Doğan Koşar (Aksaray), Merih Ünver (Karaman), Haydar Aktürk (Osmaniye). Böylece halen belediye başkanı olan Torun, Aksu ve Ergül ile bir dönem daha devam edilmesi kararı çıktı. Eski Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Sefa Sirmen’in de ilçe belediyesi olan İzmit Belediye Başkan adayı oldu.

PM kararı ile kesinleşen ilçe belediye başkan adayları arasında, Muğla'nın Bodrum ilçesinde Mehmet Kocadon'un, Ankara'nın Akyurt ilçesinde Gürsel Kıranoğlu, Bala ilçesinde Müslim Coşar, Beypazarı ilçesinde Abdullah Özdemir, Evren ilçesinde Emrullah Eren, Gölbaşı ilçesinde Ercan Şimşek, Haymana ilçesinde Celal Çetin, Kalecik ilçesinde Nevzat Şahin, Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde Fikret Akova, Hatay'ın Antakya ilçesinde Ramiz Parlar, Kocaeli'nin İzmit ilçesinde Sefa Sirmen ve Ordu'nun Ulubey ilçesinde Sami Torun bulunuyor.

CHP'nin belediye başkan adayları kesinleşen 295 yerleşim bölgesi içinde 16 il yer alıyor. Bu illerden üçünde ise kadın adaylar CHP adına yerel seçimlere katılacak.


CHP'NİN BELLİ OLDUĞU BÜTÜN İL VE İLÇELERİN ADAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Adana
Feke Hüseyin Aydoğdu
Karaisalı İlhan Şahin
Kozan Mehmet Büyükyılmaz
Saimbeyli Mehmet Cengiz
Adıyaman İl Merkezi Zeynel Bakır
Belören Beldesi Ahmet Bakır
Harmanlı Beldesi Ahmet Değirmenci
Kömür Beldesi Fethi Yuka
Pınarbaşı Beldesi Mehmet Alan
Şambayat Beldesi Necdet Arıcı
Yaylakonak Beldesi Hasan Karakaya
Afyonkarahisar İl Merkezi Mehmet Ecer
Başmakçı Halil Özcan
Çobanlar Beytullah Cihan
Dazkırı İsmail Taylan
Evciler Saim Özer
İşcehisar Mehmet Yılmaz
Sinanpaşa Mustafa Güzel
Sultandağı Osman Acar
Ahmetpaşa Beldesi Mehmet Karakoç
Davulga Beldesi Ömer Barın
Dereçine Beldesi Şemsettin Şampiyon
Gazlıgöl Beldesi Mehmet Kırkpınar
Işıklar Beldesi Habip Kirez
Kocaöz Beldesi Ömer Bozyörük
Taşoluk Beldesi Hüseyin Gür
Yaylabağı Beldesi Selahattin Akseki
Yeşilçiftlik Beldesi Zekeriya Ölmez
Amasya Merzifon Alp Kargı

Ankara
Akyurt Gürsel Kıranoğlu
Bala Müslim Çoşar
Beypazarı Abdullah Özdemir
Evren Emrullah Eren
Gölbaşı Ercan Şimşek
Haymana Celal Çetin
Kalecik Nevzat Şahin

Antalya
Alanya Şefik Türktaş
Döşemealtı Turgay Genç
Elmalı Mehmet Tufan
Finike Ömer Çırpar
Kaş Ali İhsan Benli
Kemer Umut Güneş
Manavgat Şükrü Sözen
Serik Muhammet Konur

Artvin
Ardanuç Yıldırım Demir
Arhavi Musa Ulutaş
Hopa Turan Kasımoğlu
Yusufeli Zafer Atalay

Balıkesir
Burhaniye Fikret Akova
Edremit Kamil Saka
Erdek Hüseyin Sarı
Manyas Tancan Barçın
Savaştepe Turgay Yüksel
Sındırgı Özgür Ertuğrul
Susurluk Tahsin Bozoğlu

Bilecik
Gölpazarı Vedat Kazıcı
Yenipazar Mehmet Ünal
Dodurga Beldesi Selim Temel
Bolu İl Merkezi Mehtap Özcan Mısırlıoğlu
Dörtdivan İlyas Özalp
Kıbrıscık Doğan Dağ
Mengen Turan Bulut
Gökçesu Beldesi Atilla Ateş
Taşkesti Beldesi Selami Gürcan
Burdur İl Merkezi Ali Orkun Ercengiz
Altınyayla Mustafa Sayın
Çavdır Mustafa Yücel
Çeltikçi Ramazan Aydın
Tefenli Hamdi Eratalay
Yeşilova Nuri Özbek

Çanakkale
Ayvacık Engin Özerdem
Bayramiç İsmail Sakin Tunçer
Biga İsmail Işık
Eceabat Halil Duymaz
Gelibolu Münir Mustafa Özacar
Evreşe Beldesi Metin Paşalı
Geyikli Beldesi Ercan Yılmaz
Karabiga Beldesi Muzaffer Karataş
Kavakköy Beldesi Necati Kopça
Kepez Beldesi Ö. Faruk Mutan
Küçükkuyu Beldesi Cengiz Balkan
Çankırı İl Merkezi Taner Karagöz
Ilgaz Muzaffer Çavdar
Kızılırmak Bilal Durmaz
Kurşunlu Cihat Işık
Şabanözü Ahmet Alpay

Çorum
Kargı Hilmi Sarıkaya
Oğuzlar Orhan Ateş
Osmancık Alaattin Uğur
Sungurlu Cemil Çobaner
Aşdağul Beldesi Dursun Uzunca

Denizli
Acıpayam İlhan Özcan
Beyağaç Ramazan İrioğlu
Çameli Özdemir Özdemir
Güney Nusret Eraydın

Edirne
Havsa Oğuz Tekin
Lalapaşa Ayhan Günay
Meriç Erol Dübek
Süloğlu Mehmet Ormankıran
Beğendik Beldesi Muhammet Örnek
Esetçe Beldesi İbrahim Örs
Kırcasalih Beldesi Suat Karakaş
Yenikarpuzlu Beldesi Bilgin Atlı
Yenimuhacir Beldesi Recep Ordu

Erzurum
Çat Arif Kılıç

Gaziantep
İslahiye Mustafa Köse
Karkamış Metin Göğebakan
Giresun İl Merkezi Kerim Aksu
Bulancak Fatma Karaibrahim Canik
Espiye Gökmen Memiş
Eynesil Nihat Gökalp
Görele Fikri Bilge
Keşap Metin Öztürk
Piraziz Hüseyin Görgülüoğlu
Şebinkarahisar Oktay Alp
Tirebolu Burhan Takır
Yağlıdere Kadem Özbay
Ören Beldesi Bekir Aslan
Soğukpınar Beldesi İbrahim Akgün
Gümüşhane İl Merkezi Cem Köksal
Kelkit Ali Çetin Özdemir
Şiran Servet Kılıç

Hatay
Antakya Ramiz Parlar
Kumlu Ekrem Baldıran
Samandağ Mithat Nehir
Isparta İl Merkezi Lütfi Çakmakcı
Aksu Ali Kaya
Eğirdir Adem Kayan
Gönen Hüseyin Kaya
Keçiborlu Turgut Soykan
Sütçüler Mehmet Sarışahin
Yenişarbademli Mustafa Erdem
Güneykent Beldesi Eyüp Ersoy
Hüyüklü Beldesi Hasan Hüseyin Somuncu
Sarıidris Beldesi Hüseyin Pala
Savköy Beldesi İbrahim Kaykaç
Senir Beldesi Durmuş Durak

Mersin
Mut Aslan Küçük

Kars
Arpaçay Enver Akkaya
Sarıkamış Yavuz Bildik
Selim Burhan Şentürk
Susuz Ali Yeğin

Kastamonu
Abana Şevket Yazgan
Daday Hasan Fehmi Taş
Pınarbaşı Kemal Somuncu
Seydiler Esat Bodur
Taşköprü Raşit Tülü

Kırklareli
Pınarhisar Mustafa Cingöz
Vize Ercan Özalp
Büyükkarıştıran Beldesi Ertuğrul Çamlıca
Evrensekiz Beldesi Mustafa Nalbant
İğneada Beldesi Tahir Işık
İnece Beldesi Şahabettin Vardar
Karahalil Beldesi Gürkan Gündağ
Kavaklı Beldesi İnci Tunç
Kaynarca Beldesi Serdar Türker
Üsküp Beldesi Zeki Sayin

Kırşehir
Akpınar Mehmet Akat
Boztepe Murat Dalgalı

Kocaeli
Başiskele Aysun Kılınç
Çayırova Timur Koç
Darıca C. Güçer Hamşioğlu
Derince Hakan Savaş
Dilovası Ercan Dalkılıç
Gölcük Turan Dumlu
İzmit M. Sefa Sirmen
Karamürsel Mustafa Asım Uğurlu
Kartepe Yaşar Sönmez
Körfez Reşat Başar

Konya
Akören Ali Fındık
Beyşehir Fikri Tokgözol
Derbent İsmail Fidan
Hüyük Ahmet Refik Şenönder
Karapınar Ahmet Sezer
Meram Latif Çağır
Selçuklu Hüseyin Yağcı
Tuzlukçu Nurettin Akboğa

Kütahya
Altıntaş Sıtkı Yüzüak
Malatya İl Merkezi Hakan İnci
Arapgir Hüseyin Akşahin
Arguvan Mehmet Kızıldaş
Doğanşehir İbrahim Karaman
Doğanyol Abdullah Bayram
Kale Şefik İpek
Yeşilyurt Hulusi Porgalı

Manisa
Şehzadeler Musa Semih Balaban
Yunusemre Ali Arslan
Demirci Şerif Akmeşe
Gördes Hüseyin Tokuç
Saruhanlı Muharrem Ekici
Selendi Mehmet Cımık
Soma Bahri Yılmaz

Kahramanmaraş
Andırın Naim Çetin
Ekinözü Fatih Vicdan
Nurhak Ahmet Akkuş
Pazarcık Kamil Dalkara
Mardin Dargeçit Mustafa Bulut

Muğla
Seydikemer Alim Karaca
Bodrum Mehmet Kocadon
Kavaklıdere Mehmet Kemiksiz
Köyceğiz Salih Erbay
Nevşehir İl Merkezi Serkan Sağlamer
Çalış Beldesi Ali Temiz
Özkonak Beldesi Ahmet Uyulur
Uçhisar Beldesi İbrahim Dağtekin

Niğde
Çiftlik Yusuf Öcal
Aktaş Beldesi Yaşar Çamur
Bağlama Beldesi Muammer Avşar
Bozköy Beldesi Yalçın Tekeli
Divarlı Beldesi Sami Çakmak
Gümüşler Beldesi Şaban Bayraktar
Karaatlı Beldesi Erol Yılmaz
Karakapı Beldesi Ramazan Ertane
Kemerhisar Beldesi Beytullah Kirazcı
Kiledere Beldesi Abdurrahman Demirbaş
Konaklı Beldesi Erdal Altın
Yeşilgölcük Beldesi Hakkı Şengül
Ordu İl BŞB Seyit Torun
Gölköy Recep Karaahmetoğlu
Gülyalı Ahmet Cörüt
Korgan Turan Ateş
Kumru İhsan Cayak
Ulubey Sami Torun
Rize Hemşin Başar Cumhur

Samsun
Alaçam Rasim Şahin
Asarcık Bülent Baskın
Atakum Metin Burma
Bafra Kemal Ünlü
Çarşamba Sinan Yaşar
Kavak Muhittin Şahin
Tekkeköy Hayati Tekin
Terme Salih Bora Mutlu
Yakakent Burhan Bayrakdar
Siirt Pervari Şevki Beytekin
Sinop İl Merkezi Baki Ergül
Ayancık Seyhan Sarısoy
Dikmen Saim İstanbullu
Erfelek Muzaffer Şimşek
Gerze Osman Belovacıklı
Sivas İl Merkezi Gülümser Heper
Gemerek Fikret Savaş
Şarkışla Kadim Öztürk
Zara Hüsamettin Gürsoy
Çepni Beldesi Hurşit İmren
Deliilyas Beldesi Hayati Akbulut

Tokat
Niksar Yasemin Yıldırım
Pazar Halil İbrahim Doğan
Gölgeli Beldesi Salih Aykurt

Trabzon
Beşikdüzü Ramis Uzun
Düzköy Abidin Çelik
Maçka Ertuğrul Genç
Tonya Hasan Kalyoncu

Tunceli
Çemişgezek Ahmet Şadan Ersoy
Mazgirt Haydar Doğan
Nazımiye Cafer Kırmızıçiçek
Akpazar Beldesi Cemal Bulut

Uşak
Banaz Tahsin Erdem
Eşme Ahmet Yıldırım
Karahallı Nihat Süzek
Ulubey Ali Rıza Ada

Yozgat
Çandır Bülent Orhan
Çayıralan Çakmak Çetin
Bahadın Beldesi Dilaver Özcan
Aksaray İl Merkezi Doğan Koşar
Ağaçören Nevzat Aydın
Demirci Beldesi Metin Bozlak
Sağlık Beldesi Fikret İşeri
Selime Beldesi Sezer Özdemir
Taşpınar Beldesi Cihan Yüksel
Yeşiltepe Beldesi Tahsin Çelik
Karaman İl Merkezi Merih Ünver
Göktepe Beldesi Osman Talay
Kazancı Beldesi Uğuz Tekin

Kırıkkale
Keskin Haşmet Aytaç
Sulakyurt Tarık Kaya
Yahşihan Osman Ersayar

Bartın
Kozcağız Beldesi Esat Bilsin

Yalova
Armutlu Abdullah Gencer
Çınarcık Avni Kurt
Çiftkikköy Metin Dağ
Kaytazdere Beldesi Ali Kangal
Koru Beldesi Kamil Yaman
Subaşı Beldesi Musa Kuş
Karabük Ovacık Ünal Gülen
Kilis Polateli Mustafa Polat
Osmaniye İl Merkezi Haydar Aktürk
Bahçe Hülya Sağlam
Düziçi Alper Öner
Kadirli Aytun Gündeşlioğlu
Yarbaşı Beldesi Mustafa Güzel

Düzce
Akçakoca Fikret Albayrak
Çilimli Cemil Tınaz
Yığılca Bünyamin Şahin
Beyköy Beldesi Hilmi Sayar
Konuralp Beldesi Cemal Önenç.

profil
Bu Habere Toplamda 0 Yorum Yapıldı
Chp İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kim Oldu 2014

CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kim Oldu 2014

CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayları Kesinleşti 2014

16 İLDE ADAY BELLİ

Belediye başkanlıkları ilan edilen 16 il merkezi şöyle: Seyit Torun (Ordu), Zeynel Bakır (Adıyaman), Mehmet Ecer (Afyonkarahisar), Mehtap Özcan Mısırlıoğlu (Bolu), Ali Orkun Ercengiz (Burdur), Taner Karagöz (Çankırı), Kerim Aksu (Giresun), Cem Köksal (Gümüşhane), Lütfi Çakmakcı (Isparta), Hakan İnci (Malatya), Serkan Sağlamer (Nevşehir), Baki Ergül (Sinop), Gülümser Heper (Sivas), Doğan Koşar (Aksaray), Merih Ünver (Karaman), Haydar Aktürk (Osmaniye). Böylece halen belediye başkanı olan Torun, Aksu ve Ergül ile bir dönem daha devam edilmesi kararı çıktı. Eski Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Sefa Sirmen’in de ilçe belediyesi olan İzmit Belediye Başkan adayı oldu.

PM kararı ile kesinleşen ilçe belediye başkan adayları arasında, Muğla'nın Bodrum ilçesinde Mehmet Kocadon'un, Ankara'nın Akyurt ilçesinde Gürsel Kıranoğlu, Bala ilçesinde Müslim Coşar, Beypazarı ilçesinde Abdullah Özdemir, Evren ilçesinde Emrullah Eren, Gölbaşı ilçesinde Ercan Şimşek, Haymana ilçesinde Celal Çetin, Kalecik ilçesinde Nevzat Şahin, Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde Fikret Akova, Hatay'ın Antakya ilçesinde Ramiz Parlar, Kocaeli'nin İzmit ilçesinde Sefa Sirmen ve Ordu'nun Ulubey ilçesinde Sami Torun bulunuyor.

CHP'nin belediye başkan adayları kesinleşen 295 yerleşim bölgesi içinde 16 il yer alıyor. Bu illerden üçünde ise kadın adaylar CHP adına yerel seçimlere katılacak.


CHP'NİN BELLİ OLDUĞU BÜTÜN İL VE İLÇELERİN ADAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Adana
Feke Hüseyin Aydoğdu
Karaisalı İlhan Şahin
Kozan Mehmet Büyükyılmaz
Saimbeyli Mehmet Cengiz
Adıyaman İl Merkezi Zeynel Bakır
Belören Beldesi Ahmet Bakır
Harmanlı Beldesi Ahmet Değirmenci
Kömür Beldesi Fethi Yuka
Pınarbaşı Beldesi Mehmet Alan
Şambayat Beldesi Necdet Arıcı
Yaylakonak Beldesi Hasan Karakaya
Afyonkarahisar İl Merkezi Mehmet Ecer
Başmakçı Halil Özcan
Çobanlar Beytullah Cihan
Dazkırı İsmail Taylan
Evciler Saim Özer
İşcehisar Mehmet Yılmaz
Sinanpaşa Mustafa Güzel
Sultandağı Osman Acar
Ahmetpaşa Beldesi Mehmet Karakoç
Davulga Beldesi Ömer Barın
Dereçine Beldesi Şemsettin Şampiyon
Gazlıgöl Beldesi Mehmet Kırkpınar
Işıklar Beldesi Habip Kirez
Kocaöz Beldesi Ömer Bozyörük
Taşoluk Beldesi Hüseyin Gür
Yaylabağı Beldesi Selahattin Akseki
Yeşilçiftlik Beldesi Zekeriya Ölmez
Amasya Merzifon Alp Kargı

Ankara
Akyurt Gürsel Kıranoğlu
Bala Müslim Çoşar
Beypazarı Abdullah Özdemir
Evren Emrullah Eren
Gölbaşı Ercan Şimşek
Haymana Celal Çetin
Kalecik Nevzat Şahin

Antalya
Alanya Şefik Türktaş
Döşemealtı Turgay Genç
Elmalı Mehmet Tufan
Finike Ömer Çırpar
Kaş Ali İhsan Benli
Kemer Umut Güneş
Manavgat Şükrü Sözen
Serik Muhammet Konur

Artvin
Ardanuç Yıldırım Demir
Arhavi Musa Ulutaş
Hopa Turan Kasımoğlu
Yusufeli Zafer Atalay

Balıkesir
Burhaniye Fikret Akova
Edremit Kamil Saka
Erdek Hüseyin Sarı
Manyas Tancan Barçın
Savaştepe Turgay Yüksel
Sındırgı Özgür Ertuğrul
Susurluk Tahsin Bozoğlu

Bilecik
Gölpazarı Vedat Kazıcı
Yenipazar Mehmet Ünal
Dodurga Beldesi Selim Temel
Bolu İl Merkezi Mehtap Özcan Mısırlıoğlu
Dörtdivan İlyas Özalp
Kıbrıscık Doğan Dağ
Mengen Turan Bulut
Gökçesu Beldesi Atilla Ateş
Taşkesti Beldesi Selami Gürcan
Burdur İl Merkezi Ali Orkun Ercengiz
Altınyayla Mustafa Sayın
Çavdır Mustafa Yücel
Çeltikçi Ramazan Aydın
Tefenli Hamdi Eratalay
Yeşilova Nuri Özbek

Çanakkale
Ayvacık Engin Özerdem
Bayramiç İsmail Sakin Tunçer
Biga İsmail Işık
Eceabat Halil Duymaz
Gelibolu Münir Mustafa Özacar
Evreşe Beldesi Metin Paşalı
Geyikli Beldesi Ercan Yılmaz
Karabiga Beldesi Muzaffer Karataş
Kavakköy Beldesi Necati Kopça
Kepez Beldesi Ö. Faruk Mutan
Küçükkuyu Beldesi Cengiz Balkan
Çankırı İl Merkezi Taner Karagöz
Ilgaz Muzaffer Çavdar
Kızılırmak Bilal Durmaz
Kurşunlu Cihat Işık
Şabanözü Ahmet Alpay

Çorum
Kargı Hilmi Sarıkaya
Oğuzlar Orhan Ateş
Osmancık Alaattin Uğur
Sungurlu Cemil Çobaner
Aşdağul Beldesi Dursun Uzunca

Denizli
Acıpayam İlhan Özcan
Beyağaç Ramazan İrioğlu
Çameli Özdemir Özdemir
Güney Nusret Eraydın

Edirne
Havsa Oğuz Tekin
Lalapaşa Ayhan Günay
Meriç Erol Dübek
Süloğlu Mehmet Ormankıran
Beğendik Beldesi Muhammet Örnek
Esetçe Beldesi İbrahim Örs
Kırcasalih Beldesi Suat Karakaş
Yenikarpuzlu Beldesi Bilgin Atlı
Yenimuhacir Beldesi Recep Ordu

Erzurum
Çat Arif Kılıç

Gaziantep
İslahiye Mustafa Köse
Karkamış Metin Göğebakan
Giresun İl Merkezi Kerim Aksu
Bulancak Fatma Karaibrahim Canik
Espiye Gökmen Memiş
Eynesil Nihat Gökalp
Görele Fikri Bilge
Keşap Metin Öztürk
Piraziz Hüseyin Görgülüoğlu
Şebinkarahisar Oktay Alp
Tirebolu Burhan Takır
Yağlıdere Kadem Özbay
Ören Beldesi Bekir Aslan
Soğukpınar Beldesi İbrahim Akgün
Gümüşhane İl Merkezi Cem Köksal
Kelkit Ali Çetin Özdemir
Şiran Servet Kılıç

Hatay
Antakya Ramiz Parlar
Kumlu Ekrem Baldıran
Samandağ Mithat Nehir
Isparta İl Merkezi Lütfi Çakmakcı
Aksu Ali Kaya
Eğirdir Adem Kayan
Gönen Hüseyin Kaya
Keçiborlu Turgut Soykan
Sütçüler Mehmet Sarışahin
Yenişarbademli Mustafa Erdem
Güneykent Beldesi Eyüp Ersoy
Hüyüklü Beldesi Hasan Hüseyin Somuncu
Sarıidris Beldesi Hüseyin Pala
Savköy Beldesi İbrahim Kaykaç
Senir Beldesi Durmuş Durak

Mersin
Mut Aslan Küçük

Kars
Arpaçay Enver Akkaya
Sarıkamış Yavuz Bildik
Selim Burhan Şentürk
Susuz Ali Yeğin

Kastamonu
Abana Şevket Yazgan
Daday Hasan Fehmi Taş
Pınarbaşı Kemal Somuncu
Seydiler Esat Bodur
Taşköprü Raşit Tülü

Kırklareli
Pınarhisar Mustafa Cingöz
Vize Ercan Özalp
Büyükkarıştıran Beldesi Ertuğrul Çamlıca
Evrensekiz Beldesi Mustafa Nalbant
İğneada Beldesi Tahir Işık
İnece Beldesi Şahabettin Vardar
Karahalil Beldesi Gürkan Gündağ
Kavaklı Beldesi İnci Tunç
Kaynarca Beldesi Serdar Türker
Üsküp Beldesi Zeki Sayin

Kırşehir
Akpınar Mehmet Akat
Boztepe Murat Dalgalı

Kocaeli
Başiskele Aysun Kılınç
Çayırova Timur Koç
Darıca C. Güçer Hamşioğlu
Derince Hakan Savaş
Dilovası Ercan Dalkılıç
Gölcük Turan Dumlu
İzmit M. Sefa Sirmen
Karamürsel Mustafa Asım Uğurlu
Kartepe Yaşar Sönmez
Körfez Reşat Başar

Konya
Akören Ali Fındık
Beyşehir Fikri Tokgözol
Derbent İsmail Fidan
Hüyük Ahmet Refik Şenönder
Karapınar Ahmet Sezer
Meram Latif Çağır
Selçuklu Hüseyin Yağcı
Tuzlukçu Nurettin Akboğa

Kütahya
Altıntaş Sıtkı Yüzüak
Malatya İl Merkezi Hakan İnci
Arapgir Hüseyin Akşahin
Arguvan Mehmet Kızıldaş
Doğanşehir İbrahim Karaman
Doğanyol Abdullah Bayram
Kale Şefik İpek
Yeşilyurt Hulusi Porgalı

Manisa
Şehzadeler Musa Semih Balaban
Yunusemre Ali Arslan
Demirci Şerif Akmeşe
Gördes Hüseyin Tokuç
Saruhanlı Muharrem Ekici
Selendi Mehmet Cımık
Soma Bahri Yılmaz

Kahramanmaraş
Andırın Naim Çetin
Ekinözü Fatih Vicdan
Nurhak Ahmet Akkuş
Pazarcık Kamil Dalkara
Mardin Dargeçit Mustafa Bulut

Muğla
Seydikemer Alim Karaca
Bodrum Mehmet Kocadon
Kavaklıdere Mehmet Kemiksiz
Köyceğiz Salih Erbay
Nevşehir İl Merkezi Serkan Sağlamer
Çalış Beldesi Ali Temiz
Özkonak Beldesi Ahmet Uyulur
Uçhisar Beldesi İbrahim Dağtekin

Niğde
Çiftlik Yusuf Öcal
Aktaş Beldesi Yaşar Çamur
Bağlama Beldesi Muammer Avşar
Bozköy Beldesi Yalçın Tekeli
Divarlı Beldesi Sami Çakmak
Gümüşler Beldesi Şaban Bayraktar
Karaatlı Beldesi Erol Yılmaz
Karakapı Beldesi Ramazan Ertane
Kemerhisar Beldesi Beytullah Kirazcı
Kiledere Beldesi Abdurrahman Demirbaş
Konaklı Beldesi Erdal Altın
Yeşilgölcük Beldesi Hakkı Şengül
Ordu İl BŞB Seyit Torun
Gölköy Recep Karaahmetoğlu
Gülyalı Ahmet Cörüt
Korgan Turan Ateş
Kumru İhsan Cayak
Ulubey Sami Torun
Rize Hemşin Başar Cumhur

Samsun
Alaçam Rasim Şahin
Asarcık Bülent Baskın
Atakum Metin Burma
Bafra Kemal Ünlü
Çarşamba Sinan Yaşar
Kavak Muhittin Şahin
Tekkeköy Hayati Tekin
Terme Salih Bora Mutlu
Yakakent Burhan Bayrakdar
Siirt Pervari Şevki Beytekin
Sinop İl Merkezi Baki Ergül
Ayancık Seyhan Sarısoy
Dikmen Saim İstanbullu
Erfelek Muzaffer Şimşek
Gerze Osman Belovacıklı
Sivas İl Merkezi Gülümser Heper
Gemerek Fikret Savaş
Şarkışla Kadim Öztürk
Zara Hüsamettin Gürsoy
Çepni Beldesi Hurşit İmren
Deliilyas Beldesi Hayati Akbulut

Tokat
Niksar Yasemin Yıldırım
Pazar Halil İbrahim Doğan
Gölgeli Beldesi Salih Aykurt

Trabzon
Beşikdüzü Ramis Uzun
Düzköy Abidin Çelik
Maçka Ertuğrul Genç
Tonya Hasan Kalyoncu

Tunceli
Çemişgezek Ahmet Şadan Ersoy
Mazgirt Haydar Doğan
Nazımiye Cafer Kırmızıçiçek
Akpazar Beldesi Cemal Bulut

Uşak
Banaz Tahsin Erdem
Eşme Ahmet Yıldırım
Karahallı Nihat Süzek
Ulubey Ali Rıza Ada

Yozgat
Çandır Bülent Orhan
Çayıralan Çakmak Çetin
Bahadın Beldesi Dilaver Özcan
Aksaray İl Merkezi Doğan Koşar
Ağaçören Nevzat Aydın
Demirci Beldesi Metin Bozlak
Sağlık Beldesi Fikret İşeri
Selime Beldesi Sezer Özdemir
Taşpınar Beldesi Cihan Yüksel
Yeşiltepe Beldesi Tahsin Çelik
Karaman İl Merkezi Merih Ünver
Göktepe Beldesi Osman Talay
Kazancı Beldesi Uğuz Tekin

Kırıkkale
Keskin Haşmet Aytaç
Sulakyurt Tarık Kaya
Yahşihan Osman Ersayar

Bartın
Kozcağız Beldesi Esat Bilsin

Yalova
Armutlu Abdullah Gencer
Çınarcık Avni Kurt
Çiftkikköy Metin Dağ
Kaytazdere Beldesi Ali Kangal
Koru Beldesi Kamil Yaman
Subaşı Beldesi Musa Kuş
Karabük Ovacık Ünal Gülen
Kilis Polateli Mustafa Polat
Osmaniye İl Merkezi Haydar Aktürk
Bahçe Hülya Sağlam
Düziçi Alper Öner
Kadirli Aytun Gündeşlioğlu
Yarbaşı Beldesi Mustafa Güzel

Düzce
Akçakoca Fikret Albayrak
Çilimli Cemil Tınaz
Yığılca Bünyamin Şahin
Beyköy Beldesi Hilmi Sayar
Konuralp Beldesi Cemal Önenç.

PAYLAŞ:
Tarih 29 Kasım 2013 / 12:45
Yorumlar 0 Yorum Yapıldı
Paylaş
1 Önceki Haber Chp İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kim Oldu 2014 1 Sonraki Haber Chp Kars Belediye Başkan Adayı Kim Oldu 2014
Hata Bildirim
Kapat
Aşağıdaki formu kullanarak bize Haberfx hakkındaki görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz.
Yandex.Metrica
Hata Bildirim
Kapat
Aşağıdaki formu kullanarak bize Haberfx hakkındaki görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz.