Haber > MAGAZİN > Esra Erol ile Evlen Benimle Yeni Bölüm Canlı İzle 21 Kasım 2013 İzle !

Esra Erol ile Evlen Benimle Yeni Bölüm Canlı İzle 21 Kasım 2013 İzle

Fox TV ekranlarından yayınlandığı günden bugüne kadar izlenme rekorları kıran Esra Erol ile Evlen Benimle programı yine bütün hızıyla devam ediyor. Esra Erol Evlen Benimle İzle,Esra Erol Evlen Benimle Programını İzle......

Esra Erol ile Evlen Benimle Yeni Bölüm Canlı İzle 21 Kasım 2013 İzle
Fox TV ekranlarından yayınlandığı günden bugüne kadar izlenme rekorları kıran Esra Erol ile Evlen Benimle programı yine bütün hızıyla devam ediyor. Esra Erol Evlen Benimle İzle,Esra Erol Evlen Benimle Programı İzle...


Gelin ve Damat adayı arayanlar Esra Erol'la Evlen Benimle 19 Kasım 2013 FOX Tv canlı izle Evlenmek isteyip de aradığı adayı bulamayanlar ekran başına! Programa katılan adaylar; özel yaşamları, meslekleri ve evlenmek istedikleri kişilerde bulunması gereken özellikler hakkında bilgi veriyorlar. Birbiriyle anlaşan ve evlenmeye karar veren çiftlerin nikahları canlı yayında kıyılıyor. 19 Kasım 2013- Canlı yayın izle Esra Erol hangi ünlünün anneannesini evlendirdi?


Esra Erol dünkü programında hangi ünlü mankenin anneannesinin kendi programında evlendiğini açıkladı. FOX TV'de yayınlanan Esra Erol'un programında güzel sunucu hangi ünlü mankenin anneannesinin evlendiğini açıkladı. Bugüne kadar pekçok insanı evlendiren Esra Erol bu kez ünlü mankenin anneannesni evlendirdi.

Esra Erol İle Evlen Benimle Son Bölüm İzlemek İçin Tıklayın


1 Kasım 2013'te Yaşananları Görmek İçin Tıklayın!


Esra Erol "2. Sayfa programında benim kulaklarımı çınlatmışlar" diyerek bir video yayınlattı. 2. Sayfa'da Ebru Şancı'nın konuk olduğu görüntülerde Şancı anneannesinin Esra Erol'un programında evlendiğini açıkladı.Sabahın erken saatlerinde annesininin arayıp haber verdiğini anlatan Şancı "Bir baktım takmiş İngiltere Kraliyet ailesinden şapkasını evlenmiş" dedi. Diğer konuk Yaşar Alptekin ise Ebru Şancı'nın anneannesinin evliliğiyle ilgili "ben ünlü olmazsam Esra Erol'un programında evlenirdim" dedi. Bunun üzerine Esra Erol programında Yaşar Alptekin'i aradıklarını söyledi ve ünlü oyuncuyu programa davet etti.

gazetea24 - [1101898] - HABERFX
esra erol,esra erol evlen benimle,esra erol ile evlen benimle programı
YORUM YAZ
Bu Haberle İlgili Yorumlar (Toplam 2)
dogan (Cevapla)

Evlenemem

gonul guler (Cevapla)

esra erolda evlen benimle programi neden internette yayinlanmiyor

Hata Bildirim
Kapat
Aşağıdaki formu kullanarak bize Haberfx hakkındaki görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz.
Yandex.Metrica