Haber > MAGAZİN > Güldür Güldür Son Bölüm İzle 18 Aralık - Güldür Güldür Yeni Bölüm İzle !

Güldür Güldür Son Bölüm İzle 18 Aralık - Güldür Güldür Yeni Bölüm İzle

Ekranların sevilen formatı BKM yapımı komedi-tiyatro şovu “Güldür Güldür”birbirinden renkli ve yepyeni skeçleriyle Çarşamba gecesi Show TV ekranlarında olacak....

Güldür Güldür Son Bölüm İzle 18 Aralık - Güldür Güldür Yeni Bölüm İzle
Ekranların sevilen formatı BKM yapımı komedi-tiyatro şovu “Güldür Güldür”birbirinden renkli ve yepyeni skeçleriyle Çarşamba gecesi Show TV ekranlarında olacak.

Gizlice evden çıkıp bir fast food restoranına giden Yeter ve Mustafa’yı nasıl bir sürpriz beklemektedir? Anne Mehtap ve baba Bilal’in zoruyla sürekli sağlıklı beslenen Yeter ve Mustafa restoranda ebeveynleriyle karşılaşırsa neler yaşayacak?

Oyuncu Bilal, rol aldığı dizinin yönetmeni, başrol oyuncusu ve senaristi Bahadır’ın doğumgününün kutlandığı bar kapısında neler yaşayacak? Güvenlik görevlisi korsan taksici İsmail, Bilal’I içeri almamakta ne kadar diretebilir?

Üniversite öğrencisi İbrahim kendisine sevgili gibi değil anne gibi davranan Mehtap’tan ayrılabilecek mi? İbrahim Mehtap’tan ayrılıp popüler öğrenci Yeter’e hislerini açabilecek mi?

Bir şirkette çalışan Bilal, Mehtap ve İbrahim’le patronları Şevket arasında neler oluyor? Şevket neden çalışanlarına bu kadar kötü davranıyor? Yeni bir iş teklifi alan Bilal, içinde kalanları Şevket’e söyleyebilecek mi?

Şevket, Yeter ve Dilek yünlü mü giysem yarışmasına jüri üyesi olursa neler yaşanır? Yarışmaya katılan Oya ve Mehtap yılın moda ikonu seçilebilecek mi? Süt anne İsmail yarışmadan üç “evet” alabilecek mi? Burak Kut’un sahnede ne işi var?

- [1267209] - HABERFX
Güldür Güldür,Güldür Güldür En Komik Skeçleri,Güldür Güldür Son Bölüm,Güldür Güldür Yeni Bölüm izle
YORUM YAZ
Bu Haberle İlgili Yorumlar (Toplam 1)
esra (Cevapla)

Super :-)

Hata Bildirim
Kapat
Aşağıdaki formu kullanarak bize Haberfx hakkındaki görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz.
Yandex.Metrica