Haber > KÜLTÜR SANAT > Güldür Güldür Yeni Bölüm İzle, Güldür Güldür Son Bölüm İzle !

Güldür Güldür Yeni Bölüm İzle, Güldür Güldür Son Bölüm İzle

Ekranların sevilen formatı BKM yapımı komedi-tiyatro şovu “Güldür Güldür” birbirinden renkli ve yepyeni skeçleriyle Salı gecesi Show TV ekranlarında olacak.Güldür Güldür En Komik Skeçleri,Güldür Güldür Son Bölüm,Güldür Güldür Yeni Bölüm......

 Güldür Güldür Yeni Bölüm İzle, Güldür Güldür Son Bölüm İzle
Ekranların sevilen formatı BKM yapımı komedi-tiyatro şovu “Güldür Güldür” birbirinden renkli ve yepyeni skeçleriyle Salı gecesi Show TV ekranlarında olacak.Güldür Güldür En Komik Skeçleri,Güldür Güldür Son Bölüm,Güldür Güldür Yeni Bölüm...

Gizlice evden çıkıp bir fast food restoranına giden Yeter ve Mustafa’yı nasıl bir sürpriz beklemektedir? Anne Mehtap ve Baba Bilal’in zoruyla sürekli sağlıklı beslenen Yeter ve Mustafa restoranda ebeveynleriyle karşılaşırsa neler olur?

Pilot Şevket ve Otobüs şoförü Bilal bu defa beraber aynı uçakta maceraya atılacak. Kuleye tayin edilen Şevket’in eşi Oya kocasının inmesine izin verecek mi? İniş izni isteyen Şevket’le, karısı ilişkisini düzeltebilecek mi?

Dizi oyuncusu Bilal, oynadığı dizinin yönetmeni, başrol oyuncusu ve senaristi Bahadır’ın doğumgününün kutlandığı bara giderse neler olur? Bar kapısında güvenlik görevlisi olan korsan taksici İsmail ve Bilal’i nasıl maceralar bekliyor?

Bütün bu soruların cevapları ve bol kahkaha bu hafta Güldür Güldür‘de.. - [1242465] - HABERFX
Güldür Güldür,Güldür Güldür En Komik Skeçleri,Güldür Güldür Son Bölüm,Güldür Güldür Yeni Bölüm izle
YORUM YAZ
Bu Haberle İlgili Yorumlar (Toplam 0)
Hata Bildirim
Kapat
Aşağıdaki formu kullanarak bize Haberfx hakkındaki görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz.
Yandex.Metrica