Haber > Dizi > Güldür Güldür Yeni Komedi Dizisi İlk Bölümü İzle Komedi Dizisi İzle !

Güldür Güldür Yeni Komedi Dizisi İlk Bölümü İzle Komedi Dizisi İzle

Son olarak Star'da 'İnsanlar Alemi' adıyla yayınlanan BKM'nin programı yeni ismi, yeni kanalı ve oyuncularıyla ekrana dönüyor. Güldür Güldür çok yakında FOX'ta başlayacak.Fox TV ekranlarında yakında yayınlanmaya başlayacak olan, komedi tiyatro formatındaki program “Güldür Güldür“de günlük hayatta yaşanan olaylar farklı bir bakış açısıyla ele alınacak....

Güldür Güldür Yeni Komedi Dizisi İlk Bölümü İzle Komedi Dizisi İzle

Son olarak Star'da 'İnsanlar Alemi' adıyla yayınlanan BKM'nin programı yeni ismi, yeni kanalı ve oyuncularıyla ekrana dönüyor. Güldür Güldür çok yakında FOX'ta başlayacak.Fox TV ekranlarında yakında yayınlanmaya başlayacak olan, komedi tiyatro formatındaki program “Güldür Güldür“de günlük hayatta yaşanan olaylar farklı bir bakış açısıyla ele alınacak.

İnsanlar Alemi'nde oynayan Ali Sunal, Aylin Kontante ve Alper Kul'la birlikte Güldür Güldür'de Doğa Rutkay, Çağlar Çorumlu, Sıla Gençdağ, Onur Atilla, Onur Buldu, Ozan Akbaba, Hande Dane, Şirincan Çakıroğlu, Pınar Şenol, Doğukan Polat ve Aziz Aslan da bulunuyor.

Programda, her hafta günlük hayatın önemli bir konularına mizahi bir formatla parmak basaılacak. Oyuncular aileden aşka, şöhretten teknolojiye, futboldan arkadaşlığa, birçok konuya kendi mizah anlayışları ile yeni yaklaşımlar ve çözümler getirecek.

- [755812] - HABERFX Güncelleme : 2013-03-05 23:33:59
YORUM YAZ
Bu Haberle İlgili Yorumlar (Toplam 0)
Hata Bildirim
Kapat
Aşağıdaki formu kullanarak bize Haberfx hakkındaki görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz.
Yandex.Metrica