Haber > Dizi > Kaçak Dizisi Yayın Tarihi Belli Oldu !

Kaçak Dizisi Yayın Tarihi Belli Oldu

Kurtlar Vadisi'nin Memati'si Gürkan Uygun'un yer aldığı Kaçak dizisinin yayın tarihi belli oldu. Dizi ilk bölümüyle 22 eylül pazar akşamı saat 20.00 de başlıyor. Pazar günleri Kaçak'ın rakibi Kanal D ekranlarında yayınlanan Ben Bilmem Eşim Bilir, Star TV'de Yetenek Sizsiniz Türkiye ve FOX'un iddialı dizisi Sana Bir Sır Vereceğim olacak....

Kurtlar Vadisi'nde uzun yıllar Memati olarak tanınan, son olarak “Muhteşem Yüzyıl”da Mimar Sinan karakterini canlandıran Gürkan Uygun, Süreç Film’in yeni dizisi “Kaçak”ta başrolü üstlendi. Gürkan Uygun'un başrolünü oynadığı dizide Berk Hakman, Mustafa Avkıran, Mustafa Küçükçetin, Begüm Birgören ve Özlem Yılmaz da rol alıyor.

KAÇAK DİZİSİNDEN İLK FOTOĞRAFLAR

Senaryosunu Zülküf Yücel’in yazdığı, Volkan Kocatürk’ün
yönettiği dizi için hazırlıklara başlandı. Önümüzdeki sezon ATV’de yayınlanacak dizi, yeraltı dünyasının en acımasız adamının oğlunu öldüren ve bu yüzden kimliğini değiştirerek Anadolu’nun ücra bir kasabasında kahvecilik yapmaya başlayan eski bir polisin hikâyesini ekrana taşıyacak.

MUHTEŞEM YÜZYIL, KURTLAR VADİSİ, KUZEY GÜNEY VE SUSKUNLAR

Kurtlar Vadisi'nin Memati'si Gürkan Uygun, Suskunlar'dan Berk Hakman, Kuzey Güney'den Mustafa Avkıran ve 'Muhteşem Yüzyıl' dizisinde İskender Paşa'yı canlandıran Hasan Küçükçetin'li kadrosuyla atv'nin yeni dizisi şimdiden ilgi çekmeye başladı.

SİVAS DİVRİĞİ'DE ÇEKİLECEK

Başrollerinde Gürkan Uygun, Berk Hakman, Mustafa Avkıran, Begüm Birgören ve Özlem Yılmaz'ın ve yer alacağı dizinin çekimlerinin bir kısmı Sivas-Divriği'de gerçekleşecek. Dizinin çekimleri için Divriği'de özel bir set hazırlandı. Süreç Film yapımcılığında ekrana gelecek dizinin senaryosunu Zülküf Yücel yazıyor, yönetmen koltuğunda ise Volkan Kocatürk var.
- [1093787] - HABERFX
Kaçak,Yeni Dizi,Yayın Tarihi,Gürkan Uygun
YORUM YAZ
Bu Haberle İlgili Yorumlar (Toplam 0)
Hata Bildirim
Kapat
Aşağıdaki formu kullanarak bize Haberfx hakkındaki görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz.
Yandex.Metrica
Babam Sınıfta Kaldı Dizisi Sürpriz Değişiklik

Bu habere daha önce göz attınız mı ?

Babam Sınıfta Kaldı Dizisi Sürpriz Değişiklik

FOX'un Gani Müjde imzalı Pazar akşamları ekranlara gelen dizisi 'Babam Sınıfta K...