Haber > Dizi > Kara Para Yalan Aşk Yeni Dizi !

Kara Para Yalan Aşk Yeni Dizi

Ay Yapım'ın atv ekranlarında yayınlanan dizisi Karadayı'nın başarılı senaristleri Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat'a yeni bir dizi senaryosu yazdırdığının duyulmasının ardından herkes bu yeni dizide hangi isimlerin yer alacağını merak konusu oldu....

Kara Para Yalan Aşk Yeni Dizi
Ay Yapım'ın atv ekranlarında yayınlanan dizisi Karadayı'nın başarılı senaristleri Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat'a yeni bir dizi senaryosu yazdırdığının duyulmasının ardından herkes bu yeni dizide hangi isimlerin yer alacağını merak konusu oldu.

Sosyal medyada dizinin başrollerinde son olarak Fatmagül'ün Suçu Ne dizisinde yer alan Engin Akyürek ile 20 Dakika'da rol alan güzel oyuncu Tuba Büyüküstün'ün olacağı söylentisi Akyürek ve Büyüküstün fanları arasında büyük bir heyecana neden oldu.

Kod adı Kara Para Yalan Aşk olarak açıklanan dizinin senaristlerinden Sema Ergenekon twitter'da fanların yoğun sorularına maruz kaldı.Sema Ergenekon kendisine gelen yoğun sorular karşısında henüz hiçbirşey belli değil demekle yetindi.

Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek fanları şimdi merakla Ay Yapım'dan gelecek haberleri bekliyor.Fanlar Ay Yapım'dan haber beklerken Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün'lü çalışmalar yapmaya başladılar bile - [1081297] - HABERFX
Kara Para Yalan Aşk,Yeni Dizi,Engin Akyürek,Tuba Büyüküstün,Sema Ergenekon,Eylem Canpolat
YORUM YAZ
Bu Haberle İlgili Yorumlar (Toplam 0)
Hata Bildirim
Kapat
Aşağıdaki formu kullanarak bize Haberfx hakkındaki görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz.
Yandex.Metrica
Ceyda Ateş'ten Yeni Dizi

Bu habere daha önce göz attınız mı ?

Ceyda Ateş'ten Yeni Dizi

Ceyda Ateş, yeni başlayacağı dizi projesi için saç rengini değiştirdi....