Haber > Dizi > Küçük Ağa Dizisi 4. Son Bölüm Fragmanı İzle !

Küçük Ağa Dizisi 4. Son Bölüm Fragmanı İzle

Kanal D’nin başrollerinde Birce Akalay, Sarp Levendoğlu, Zeki Alasya ve Emir Berke Zincidi’nin yer aldığı, ilk bölümü geçtiğimiz hafta ekrana gelen ve izleyicilerden tam not alan yeni dizisi “Küçük Ağa” bu akşam 4. ve yeni bölümü ile ekrana geliyor....

Küçük Ağa Dizisi 4. Son Bölüm Fragmanı İzle
Kanal D’nin başrollerinde Birce Akalay, Sarp Levendoğlu, Zeki Alasya ve Emir Berke Zincidi’nin yer aldığı, ilk bölümü geçtiğimiz hafta ekrana gelen ve izleyicilerden tam not alan yeni dizisi “Küçük Ağa” bu akşam 4. ve yeni bölümü ile ekrana geliyor.

Ali ve Sinem arasındaki çekişme sürüyor.

Mehmetcan başını belaya sokmakta, her zaman olduğu gibi kendine rakip aratmamaktadır. Sinem ve Ali’yi peşinden sürükleyecek, korkutacak ve barışmalarını sağlayacak ne varsa yapmaya devam etmektedir. Mehmet Ağa, Esma Hanım için ne yapsa şanssızlık peşini bırakmaz ve konakta işler fazlasıyla karışır. Ali ise bir anda oğlunun yerinde kendini bulur. Ali ve Sinem arasındaki çekişme bitmezken, Nur Hanım’ın kızını boşanmaya ikna etmeye çalışması, Mehmetcan’ın ise anne ve babasını barıştırma çalışmaları tüm hızıyla devam etmektedir.

- [1374410] - HABERFX
Küçük Ağa,Yeni Dizi,Fragman İzle,Oyuncuları,Konusu,Birce Akalay,Sarp Levendoğlu,Zeki Alasya,Emir Berke Zincidi
YORUM YAZ
Bu Haberle İlgili Yorumlar (Toplam 0)
Hata Bildirim
Kapat
Aşağıdaki formu kullanarak bize Haberfx hakkındaki görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz.
Yandex.Metrica