Haber > Dizi > Kurtlar Vadisi Pusu izle 190 Bölüm HD Fragmanı ve SON BÖLÜM Dizi Özeti izle !

Kurtlar Vadisi Pusu izle 190 Bölüm HD Fragmanı ve SON BÖLÜM Dizi Özeti izle

Kurtlar vadisi pusu izle, 190. son bölüm.. “Kurtlar Vadisi Pusu”nun kadrosuna Funda İlhan da dahil oldu. Funda İlhan, ilk olarak “Mühürlü Güller” dizisiyle tanınmış daha sonra “Gümüş” dizisinde canlandırdığı karakterle adından söz ettirmişti. Son olarak “Kurt Kanunu” dizisinde rol alan oyuncu , Elif 'in üvey annesi karakteriyle “Kurtlar Vadisi Pusu”ya katılıyor....

Kurtlar Vadisi Pusu izle 190 Bölüm HD Fragmanı ve SON BÖLÜM Dizi Özeti izle

“Kurtlar Vadisi Pusu”nun kadrosuna Funda İlhan da dahil oldu. Funda İlhan, ilk olarak “Mühürlü Güller” dizisiyle tanınmış daha sonra “Gümüş” dizisinde canlandırdığı karakterle adından söz ettirmişti. Son olarak “Kurt Kanunu” dizisinde rol alan oyuncu , Elif 'in üvey annesi karakteriyle “Kurtlar Vadisi Pusu”ya katılıyor.

Kurtlar Vadisi Pusu'nun yeni bölümünde Polat Alemdar artık maske ve sargıdan kurtuluyor. Geçen hafta kızı Elif'i kurtarmak için Poyraz'a teslim olan Polat Alemdar, Poyraz tarafından sorgulanıyor. Poyraz'ın 'Aslan, Ersoy, Mete. Hepsi bitti. Sen herkesten daha uzun estin. Bu rüzgarın kaynağı neresi ' sorusuna ise Polat, 'Ben tapınakçıyım ' diyerek ilginç bir cevap veriyor.

Bakalım Kurtlar Vadisi 190. bölümde neler yaşanacak ve Funda İlhan diziye ne gibi bir renk katacak.

KURTLAR VADİSİ PUSU 190.BÖLÜM

- [836948] - HABERFX Güncelleme : 2013-04-30 12:16:47
YORUM YAZ
Bu Haberle İlgili Yorumlar (Toplam 0)
Hata Bildirim
Kapat
Aşağıdaki formu kullanarak bize Haberfx hakkındaki görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz.
Yandex.Metrica