Haber > MAGAZİN > Müge Anlı ile Tatlı Sert Son Bölüm İzle 28 Haziran (Müge Anlı Nezen Son Bölüm 2013) ATV Ca... !

Müge Anlı ile Tatlı Sert Son Bölüm İzle 28 Haziran (Müge Anlı Nezen Son Bölüm 2013) ATV Canlı İzle

ATV ekranlarının sevilen yüzlerinden Müge Anlı'nın programı Müge Anlı ile Tatlı Sert tüm hızıyla devam ediyor... Müge Anlı ile Tatlı Sert Son Bölüm İzle, Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni bölüm izle......

Müge Anlı ile Tatlı Sert Son Bölüm İzle 28 Haziran (Müge Anlı Nezen Son Bölüm 2013) ATV Canlı İzle

MÜGE ANLI'DA BU HAFTANIN KONUSU SERPİL GÜRE'NİN ŞÜPHELİ ÖLÜMÜ

24 günlük gelinken , 19 haziranda evinin balkonundan düşerek ölen Serpil Güre olayının arkasındanki sır perdesi ne? Serpil Güre'nin boynundaki altın zinciri boynundan kim aldı.. Serpil Güre'yi tanıyanlar söylüyor, "bir kere bile kendimi öldürücem demedi"

KOMŞULAR İLE KONUŞULUYOR

Peki neler yaşandı? İlginç anlatımlar Müge Anlı ile Tatlı Sert'te devam ediyor.. Vatandaşın derdine ortak olan Müge Anlı'da günün konusu Serpil Güre'nin sır dolu ölümüydü.. Bakalım Müge Anlı bu olayı da çözebilecek mi?

Serpil Güre, İzmir Bayraklı'da eşiyle birlikte yaşadığı evin 4. katından düşerek öldü. Olayla ilgili bilgisi olanlar sırayla canlı yayına bağlanacak. Avukat Rahmi kafadaki soru işaretlerinin giderilmesinde yardımcı olacak. Yayınlanma tarihi:

25 Haziran 2013

Müge Anlı İle Tatlı Sert Mustafa Bey: "Serpil düştükten sonra yanına gelen eşi çok rahattı." Müge Anlı'da Serpil Güre vakası ele alınıyor.. Serpil Güre'nin ölümünün arkasındaki sır perdesi aralanacak mı? Polis yukarı çıktığında kapı ve cam kapalımıydı? Serpil Güre'nin eşi canlı yayına neden bağlanmıyor, korkuyor mu, ağzından bir şey kaçırırım diye mi korkuyor ?

- [942743] - HABERFX Güncelleme : 2013-06-28 16:00:39
YORUM YAZ
Bu Haberle İlgili Yorumlar (Toplam 0)
Hata Bildirim
Kapat
Aşağıdaki formu kullanarak bize Haberfx hakkındaki görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz.
Yandex.Metrica