Nike Premier Cup Türkiye Şampiyonası 1. Kademe Kuraları Çekildi

Nike Premier Cup Türkiye Şampiyonası 1. Kademe Kuraları Çekildi

Nike Premier Cup Türkiye Şampiyonası Bölgesel Gelişim Ligi (BGL) U15 1. Kademe kuraları çekildi.

Coca-Cola Gelişi

İSTANBUL - Nike Premier Cup Türkiye Şampiyonası Bölgesel Gelişim Ligi (BGL) U15 1. Kademe kuraları çekildi.

Coca-Cola Gelişim Ligleri çatısı altında oynanan Bölgesel Gelişim Ligi U15 kategorisinden Nike Premier Cup Türkiye Şampiyonası’na katılacak iki takımın belirleneceği kademe müsabakalarında, 1. Kademe maçlarının eşleşmeleri ve programı yapılan kura çekimi sonunda belli oldu.

1. Kademe karşılaşmaları 22 Mart 2014 Cumartesi günü 8 takımın katılımıyla (4 müsabaka) yapılacak. 26 Mart 2014 Çarşamba günü ise 1. Kademe maçlarını kazanan dört takım arasında ilan edilen eşleşmeye göre 2. Kademe maçları (2 müsabaka) oynanacak. 2. Kademe müsabakalarının galipleri Nike Premier Cup Türkiye Şampiyonası’na katılmaya hak kazanacak. 2. Kademe karşılaşmalarının saha ve saatleri daha sonra tff.org’da ilan edilecek.

1. Kademe maçlarının eşleşmeleri ve programı şöyle:

22 Mart 2014
1. maç 15.00 Bucaspor- Altınordu (Balçova Belediyesi Sahası/İzmir)
2. maç 12.00 Trabzonspor - Şanlıurfaspor (İnönü Üniversitesi Sahası/Malatya)
3. maç 12.00 Boluspor - Gaziantepspor (Vali Muammer Güler Sahası/Kayseri)
4. maç 12.00 Kartalspor - Bursaspor (Esentepe Stadı/İzmit-Körfez)

2. Kademe maçlarının eşleşmeleri

26 Mart 2014
1. maç galibi - 2. maç galibi
3. maç galibi - 4. maç galibi.

PAYLAŞ:

Nike Premier Cup Türkiye Şampiyonası 1. Kademe Kuraları Çekildi

Nike Premier Cup Türkiye Şampiyonası Bölgesel Gelişim Ligi (BGL) U15 1. Kademe kuraları çekildi.

Coca-Cola Gelişi

Nike Premier Cup Türkiye Şampiyonası 1. Kademe Kuraları Çekildi

İSTANBUL - Nike Premier Cup Türkiye Şampiyonası Bölgesel Gelişim Ligi (BGL) U15 1. Kademe kuraları çekildi.

Coca-Cola Gelişim Ligleri çatısı altında oynanan Bölgesel Gelişim Ligi U15 kategorisinden Nike Premier Cup Türkiye Şampiyonası’na katılacak iki takımın belirleneceği kademe müsabakalarında, 1. Kademe maçlarının eşleşmeleri ve programı yapılan kura çekimi sonunda belli oldu.

1. Kademe karşılaşmaları 22 Mart 2014 Cumartesi günü 8 takımın katılımıyla (4 müsabaka) yapılacak. 26 Mart 2014 Çarşamba günü ise 1. Kademe maçlarını kazanan dört takım arasında ilan edilen eşleşmeye göre 2. Kademe maçları (2 müsabaka) oynanacak. 2. Kademe müsabakalarının galipleri Nike Premier Cup Türkiye Şampiyonası’na katılmaya hak kazanacak. 2. Kademe karşılaşmalarının saha ve saatleri daha sonra tff.org’da ilan edilecek.

1. Kademe maçlarının eşleşmeleri ve programı şöyle:

22 Mart 2014
1. maç 15.00 Bucaspor- Altınordu (Balçova Belediyesi Sahası/İzmir)
2. maç 12.00 Trabzonspor - Şanlıurfaspor (İnönü Üniversitesi Sahası/Malatya)
3. maç 12.00 Boluspor - Gaziantepspor (Vali Muammer Güler Sahası/Kayseri)
4. maç 12.00 Kartalspor - Bursaspor (Esentepe Stadı/İzmit-Körfez)

2. Kademe maçlarının eşleşmeleri

26 Mart 2014
1. maç galibi - 2. maç galibi
3. maç galibi - 4. maç galibi.

profil
Bu Habere Toplamda 0 Yorum Yapıldı
Tarih 13 Mart 2014 / 18:06
Yorumlar 0 Yorum Yapıldı
Paylaş
1 Önceki Haber Başbakan Erdoğan:sahtekarlar Seçim Büromuzu Yıkmış 1 Sonraki Haber Ygs Sınavı Giriş Yerleri Açıklandı Tıkla Öğren
Hata Bildirim
Kapat
Aşağıdaki formu kullanarak bize Haberfx hakkındaki görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz.
Yandex.Metrica
Hata Bildirim
Kapat
Aşağıdaki formu kullanarak bize Haberfx hakkındaki görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz.