Haber > KÜLTÜR SANAT > O Ses Türkiye Yeni Bölüm ayda mosharraf İzle (O Ses Türkiye Yeni & Son Bölüm İzle) 28 Ocak... !

O Ses Türkiye Yeni Bölüm ayda mosharraf İzle (O Ses Türkiye Yeni & Son Bölüm İzle) 28 Ocak

Star Tv'de reyting Rekorları Kıran Ses Yarışması Türkiye'nin en iyi sesini arayan 'O Ses Türkiye'de eleme heyecanı sürüyor. O Ses Türkiye Murat Boz takımı, O Ses Türkiye Hadise takımı, O Ses Türkiye Mustafa Sandal Takımı... O Ses Türkiye Yeni Bölüm İzle......

O Ses Türkiye Yeni Bölüm ayda mosharraf İzle (O Ses Türkiye Yeni & Son Bölüm İzle) 28 Ocak

Star Tv'de reyting Rekorları Kıran Ses Yarışması Türkiye'nin en iyi sesini arayan 'O Ses Türkiye'de eleme heyecanı sürüyor. O Ses Türkiye Murat Boz takımı, O Ses Türkiye Hadise takımı, O Ses Türkiye Mustafa Sandal Takımı, O Ses Türkiye Hülya Avşar takımlarını izle... Star Tv'de reyting Rekorları Kıran Ses Yarışması Türkiye'nin en iyi sesini arayan 'O Ses Türkiye'de eleme heyecanı sürüyor.

Her Pazartesi Star Tv'de İzleyicileriyle Hadise, Murat Boz, Mustafa Sandal ve Hülya Avşar"ın koçluğundaki yarışmacılar Türkiye"nin en iyi sesi olmak için her hafta kıyasıya mücadele verecek. Hadise, Murat Boz, Mustafa Sandal ve Hülya Avşar en iyi sesi bulmaya çalışacak. Yarışmacıların her hafta sesleri ile müzik dünyasının starlarını etkileyeceği yarışmada hangi sesin büyük ödüle layık olduğuna izleyiciler karar verecek.

- [736373] - HABERFX Güncelleme : 2013-01-30 09:05:35
YORUM YAZ
Bu Haberle İlgili Yorumlar (Toplam 0)
Hata Bildirim
Kapat
Aşağıdaki formu kullanarak bize Haberfx hakkındaki görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz.
Yandex.Metrica