Haber > KÜLTÜR SANAT > O Ses Türkiye Son Bölüm İzle - Show TV yayın akışı !

O Ses Türkiye Son Bölüm İzle - Show TV yayın akışı

O Ses Türkiye'de heyecan bitmiyor.O Ses Türkiye bu akşam show tvde ekran başına gelecek.O Ses Türkiye İzle, O Ses Türkiye, O Ses Türkiye 12 Şubat 2012 İzle, O Ses Türkiye Yeni bölüm İzle, O Ses Türkiye Full Son İzle......

O Ses Türkiye Son Bölüm İzle - Show TV yayın akışı

Acın Ilıcalı"nın hazırlayıp sunduğu o ses türkiye yarışmasının yarı final elemeleri dün akşam canlı yayınla show tv ekranlarında yapıldı… Mustafa Sandal, Hadise, Hülya Avşar ve Murat Boz"un jüri üyeliğini yaptığı yarışmanın yarı final elemeleri yapıldı… o ses türkiye yarı final elemeleri kim elendi,o ses türkiye son bölüm kim elendi, o ses türkiye yarı final bihter,o ses türkiye yarı final yarışmacıları,o ses türkiye yarı final izle... O ses Türkiye Nurullah İzle...

O SES TÜRKİYE SON BÖLÜM YARI FİNAL BÖLÜMÜ İZLE


O Ses Türkiye'de heyecan bitmiyor.O Ses Türkiye bu akşam show tvde ekran başına gelecek.O Ses Türkiye İzle, O Ses Türkiye, O Ses Türkiye 12 Şubat 2012 İzle, O Ses Türkiye Yeni bölüm İzle, O Ses Türkiye Full Son İzle.Acun ılıcalının Yapımcılığını üstlendiği o ses türkiye elemeleri bu akşamda tüm hızıyla devam ediyor.O ses türkiyede yarışmacılar kıyasıya yarışacaklar.O ses türkiye de Hadise,mustafa sandal,hülya avşar ve murat boz'un juri üyeliği yaptığı yarışmada 1 kişi elenecek.
Gazeteci-Yazar Enver Aysever, canlı yayında Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstelendiği O Ses Türkiye yarışmasının jüri üyelerine yüklendi. Aysever, yarışmada çok iyi seslerin olduğunu ifade ederek, ' Jüri yarışmacılara ahkam kesiyor. Ahkam kesen jüri o şarkıları çıkıp kendileri söylesin bakalım, asla söyleyemezler ' dedi.

CNN Türk ekranlarında yayınlanan Pınar Esen'in sunduğu Hafta Sonu Keyfi programının bugünkü konuklarından biri Gazeteci-Yazar Enver Aysever'di. Siyasi konulardaki yorumlarıyla dikkat çeken Aysever, bu kez O Ses Türkiye yarışmasında jürilik yapan sanatçı Hülya Avşar ve Murat Boz'u eleştirdi.

- [420359] - HABERFX Güncelleme : 2012-02-14 16:11:24
YORUM YAZ
Bu Haberle İlgili Yorumlar (Toplam 0)
Hata Bildirim
Kapat
Aşağıdaki formu kullanarak bize Haberfx hakkındaki görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz.
Yandex.Metrica