Haber > KÜLTÜR SANAT > O Ses Türkiye Düello Yeni Bölüm Canlı İzle Kim Elendi (19 Kasım 2013) !

O Ses Türkiye Düello Yeni Bölüm Canlı İzle Kim Elendi (19 Kasım 2013)

O Ses Türkiye geçen hafta izleyenlere zevkli, duygulu, neşeli sahneler izlettirdi. O Ses Türkiye'de Çiğdem Bezci geçen haftaya damgasını vurdu. O Ses Türkiye bu akşam Star TV'de. O Ses Türkiye Son Bölüm İzle, Star Tv Canlı Yayın İzle......

O Ses Türkiye Düello Yeni Bölüm Canlı İzle Kim Elendi (19 Kasım 2013)
O Ses Türkiye geçen hafta izleyenlere zevkli, duygulu, neşeli sahneler izlettirdi. O Ses Türkiye'de Çiğdem Bezci geçen haftaya damgasını vurdu. O Ses Türkiye bu akşam Star TV'de.

Haber: O Ses Türkiye 4. Bölüm İzle - O Ses Türkiye Son Bölüm İzle

O Ses Türkiye yeni sezonunda yeni jüri üyeleriyle ilgiyle izlenmeye devam ediliyor. Bu sezon katılan Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz ile Ebru Gündeş yavaş yavaş ısınmaya başladılar. O Ses Türkiye bu akşam Star TV'de.O Ses Türkiye yeni bölümleri yeni yarışmacıları ile büyülemeye devam ediyor.

Türkiye'nin gizli kalmış seslerini ortaya çıkaranO Ses Türkiye yarışmasına iki yeni jüri üyesi katıldı.O Ses Türkiye'nin yeni jüri üyeleri acemi hareketleri ile yeni yeni ısınan başarılı Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz ile oturaklı sakin davranışları ile ayrı bir renk katan Ebru Gündeş.

Neşeli ve sempatik hareketleri ve güzelliği ile Hadise ve bakışları ile yarışmacıları etkilemeye çalışan esprileri ile herkesi güldüren başarılı şarkıcı Murat BozO Ses Türkiye'yi izletmeye devam ediyorlar.O Ses Türkiye yeni bölümü bu akşam Star TV'de saat 20.00 de.

Haberler - [1120661] - HABERFX
o ses türkiye,o ses türkiye son bölüm izle,o ses türkiye yeni bölüm izle
YORUM YAZ
Bu Haberle İlgili Yorumlar (Toplam 0)
Hata Bildirim
Kapat
Aşağıdaki formu kullanarak bize Haberfx hakkındaki görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz.
Yandex.Metrica