Haber > Dizi > Pis Yedili Son Yeni Bölüm İzle - Pis Yedili 56 Bölüm Özeti İzle (Orço'nun Komik Sahnesini)... !

Pis Yedili Son Yeni Bölüm İzle - Pis Yedili 56 Bölüm Özeti İzle (Orço'nun Komik Sahnesini) Kesintisiz HD İzle

Sevilen Dizi Kahkahası bol Pis Yedili, yeni bölümüyle 13 Şubat Çarşamba akşamı saat 20.00"da Show TV"de İzle Show Tv"nin komedi dizisi Pis yedili 56 Bölüm bu hafta Show Tv"de yayınlanacak Pis yedili bu Çarşamba 56. Bölümüyle sevenleriyle bulaşacak Pis Yedili 56. Bölüm Fragmanı İzle Yeni Bölümünü İzle Kaldığı Yerden Bu hafta İzleyicileriyle Buluşuyor...

Pis Yedili Son Yeni Bölüm İzle - Pis Yedili 56 Bölüm Özeti İzle (Orço'nun Komik Sahnesini) Kesintisiz HD İzle

Sevilen Dizi Kahkahası bol Pis Yedili, yeni bölümüyle 13 Şubat Çarşamba akşamı saat 20.00"da Show TV"de İzle Show Tv"nin komedi dizisi Pis yedili 56 Bölüm bu hafta Show Tv"de yayınlanacak Pis yedili bu Çarşamba 56. Bölümüyle sevenleriyle bulaşacak Pis Yedili 56. Bölüm Fragmanı İzle Yeni Bölümünü İzle Kaldığı Yerden Bu hafta İzleyicileriyle Buluşuyor

Furkan ve arkadaşları Pi Yedili ile uğraşmaktan vazgeçmezler yeni bir pilan yapıp Bayrampaşalı’yı okuldan attırmak için bir fikir bulmuşlardır. Zeki’nin yaptığı yanlışlık sonucunda Bayrampaşalı yerine Ferit okuldan atılma tehlikesiyle karşı karşıya kalır. Bu sırada olaya dahil olan Nevriye Hoca Ferit’i kurtarmak için herşeyi üstlenir. Nevriye Hoca Okuldan ayrılma kararı alır.

Bayrampaşalı’nın kardeşi Gülcan, özel okulların yaptığı sınava katılarak kazanmıştır. Tekirdağ’da özel bir kolejden gelen burslu okuma teklifi ise, Trafo ile aralarının açılmasına sebep olur.

İzmir’den yatay geçişle İstanbul’da okumak için Bayrampaşalı’nın kuzeni Ceyhun gelir. Yeni gelen kuzen ortalığı oldukça karıştıracaktır.

- [742847] - HABERFX Güncelleme : 2013-02-14 13:31:24
Pis Yedili Dizisi 55. Bölüm Fragmanı İzle
YORUM YAZ
Bu Haberle İlgili Yorumlar (Toplam 0)
Hata Bildirim
Kapat
Aşağıdaki formu kullanarak bize Haberfx hakkındaki görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz.
Yandex.Metrica