Haber > GÜNDEM > Shçek'e Sözleşmeli Personel Alım Başvuruları Uzatıldı !

Shçek'e Sözleşmeli Personel Alım Başvuruları Uzatıldı

Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu(SHÇEK) Genel Müdürlüğü merkez ve taşra teşkilatlarında çalıştırılmak üzere alınacak sözleşmeli personel başvuru tarihleri uzatıldı....

Shçek'e Sözleşmeli Personel Alım Başvuruları Uzatıldı
Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu(SHÇEK) Genel Müdürlüğü merkez ve taşra teşkilatlarında çalıştırılmak üzere alınacak sözleşmeli personel başvuru tarihleri uzatıldı.

Samsun İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu Genel Müdürlüğü merkez ve taşra teşkilatlarında çalıştırılmak üzere mütercim, sosyolog, çocuk eğiticisi, sosyal çalışmacı, psikolog, fizyoterapist, çocuk gelişimcisi, diyetisyen, hemşire, sağlık memuru, öğretmen ve din görevlisi alınacak. Lisans düzeyleri için KPSSP3, ön lisans düzeyleri için KPSSP 93 ve ortaöğretim düzeyleri için KPSSP 94 puan türü sıralaması esas alınmak suretiyle sözlü sınav yapılacak.

657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun değişik 4/B maddesine göre, aynı esasların Ek Madde 2'nin (b) bendi kapsamında mühendis pozisyonu için KPSS (B) grubu KPSSP3 puan türü sıralaması esas alınmak suretiyle yapılacak yerleştirme ile sözleşmeli personel gerçekleştirilecek.

En son 14-23 Mart 2011 tarihleri arasında yapılması açıklanan başvuruların, 19-20 Mart günleri 09.00-16.00 saatleri arasında İl Sosyal Hizmetler binasında devam edeceği belirtildi. - [353609] - HABERFX Güncelleme : 2011-03-17 19:36:00
YORUM YAZ
Bu Haberle İlgili Yorumlar (Toplam 0)
Hata Bildirim
Kapat
Aşağıdaki formu kullanarak bize Haberfx hakkındaki görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz.
Yandex.Metrica