Sibel Can’dan Coşkun Sabah Şarkıları Albümü

Sibel Can’dan Coşkun Sabah Şarkıları Albümü

Barış EDİNSEL/İZMİR,- SİBEL Can, İzmir’in Çeşme İlçesi’nde konser verirken, Coşkun Sabah şarkıları ile özel bir albüm çıkaracağını söyledi.Çeşme'deki Ilıca Hotel’de sahneye çıkan Can, konser öncesi açıklamalarda bulundu. Tiamo Turizm tarafından gerçekleştirilen organizasyonda hayranlarına müjde veren Sibel Can, ekim ayı sonunda yeni albümünü çıkartacağını söyledi. Kostüm ve takıları ile dikkat çeken Sibel Can, kuliste basın mensupları ile sohbet etti, poz verdi. Konser ve stüdyo çalışmaları nedeniyle çok yoğun günler geçirdiğini belirten Sibel Can, yeni albümünün sürprizlerle dolu olduğunu anlatırken, "Çok özel bir sanatçıyla da düetimiz var. Her yıl albüm çıkartmak önemli değil, mühim olan kalıcı bir şeyler yapmak" dedi. Sibel Can, ekim ayındaki albümü ardından Coşkun Sabah'ın şarkılarından oluşan çok özel bir çalışmaya da imza atacağını açıkladı. Sibel Can, söylediği şarkılarla, kendisini dinlemeye gelenlere keyifli bir gece geçirtti.BE(AÖ/İD)


-Magazin - Türkiye-İzmir / Çeşme - Barış EDİNSEL

PAYLAŞ:

Sibel Can’dan Coşkun Sabah Şarkıları Albümü

Barış EDİNSEL/İZMİR,- SİBEL Can, İzmir’in Çeşme İlçesi’nde konser verirken, Coşkun Sabah şarkıları ile özel bir albüm çıkaracağını söyledi.

Sibel Can’dan Coşkun Sabah Şarkıları AlbümüÇeşme'deki Ilıca Hotel’de sahneye çıkan Can, konser öncesi açıklamalarda bulundu. Tiamo Turizm tarafından gerçekleştirilen organizasyonda hayranlarına müjde veren Sibel Can, ekim ayı sonunda yeni albümünü çıkartacağını söyledi. Kostüm ve takıları ile dikkat çeken Sibel Can, kuliste basın mensupları ile sohbet etti, poz verdi. Konser ve stüdyo çalışmaları nedeniyle çok yoğun günler geçirdiğini belirten Sibel Can, yeni albümünün sürprizlerle dolu olduğunu anlatırken, "Çok özel bir sanatçıyla da düetimiz var. Her yıl albüm çıkartmak önemli değil, mühim olan kalıcı bir şeyler yapmak" dedi. Sibel Can, ekim ayındaki albümü ardından Coşkun Sabah'ın şarkılarından oluşan çok özel bir çalışmaya da imza atacağını açıkladı. Sibel Can, söylediği şarkılarla, kendisini dinlemeye gelenlere keyifli bir gece geçirtti.BE(AÖ/İD)


-Magazin - Türkiye-İzmir / Çeşme - Barış EDİNSEL

Güncelleme : 2013-08-11 13:49:07
ETİKETLER:

FACEBOOK YORUMLARI

profil
Bu Habere Toplamda 0 Yorum Yapıldı
Tarih 11 Ağustos 2013 / 13:49
Yorumlar 0 Yorum Yapıldı
Paylaş
1 Önceki Haber Cas'tan Fenerbahçe'ye 3 Haber 1 Sonraki Haber Arda Turan Galatasaray'da Mı? Arda Turan Galatasaray'a Geri Döndü Mü?
Hata Bildirim
Kapat
Aşağıdaki formu kullanarak bize Haberfx hakkındaki görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz.
Yandex.Metrica
Hata Bildirim
Kapat
Aşağıdaki formu kullanarak bize Haberfx hakkındaki görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz.