Haber > Dizi > Tozlu Yollar Dizisi izle Sezon Finali Neden Oldu ? Tozlu Yollar izle Neden Yayından Kaldır... !

Tozlu Yollar Dizisi izle Sezon Finali Neden Oldu ? Tozlu Yollar izle Neden Yayından Kaldırıldı?

Stil Medya'nın 2 yıllık hazırlık sonrası hayata geçirdiği atv'nin "Tozlu Yollar" dizisi yayından kaldırıldı....

Tozlu Yollar Dizisi izle Sezon Finali Neden Oldu ? Tozlu Yollar izle Neden Yayından Kaldırıldı?

Stil Medya'nın 2 yıllık hazırlık sonrası hayata geçirdiği atv'nin "Tozlu Yollar" dizisi yayından kaldırıldı.

Pazar günleri ekrana gelen Burcu Kara, Nihat Altınkaya, Pamir Pekin gibi genç kuşağın ünlü isimleriyle Yücel Erten ve Selda Alkor gibi usta isimleri buluşturan dizi Milliyet'e göre seyirciden beklediği ilgiyi görmedi. 5. bölümü geçen pazar yayınlanan dizinin yapımcısı Ahmet Bayram, 1967 yılıyla başlayan dizi için 3,5 milyon TL harcadığını açıklamış, "Bu iş tutmazsa yapımcılığı bırakırım" diyerek de iddialı bir açıklama yapmıştı.

Milliyet

- [829404] - HABERFX Güncelleme : 2013-04-15 10:48:58
YORUM YAZ
Bu Haberle İlgili Yorumlar (Toplam 5)
mürşide erdemir (Cevapla)

her kanal kardeşçe birleşmeli bence.diziler için karar almaları gerekir.böyle olursa emekleri boşa gitmemiş olur hemde dizileri seyredilir.hayatımızda hiç görmediğimiz şirket diziler çok yansıyor.başka meslek mi yok.karadayı da hiç şirket yok.diyeceğim bu kadar.siz bilirsiniz.

mürşide erdemir (Cevapla)

çok fazla dizi patlaması var.yazık oluyor emeklere.ne zaman yayınlanması gerektiğini iyi bilmeli.lütfen yapımcılar gözünüz doysun.benim dizim reyting alır diye umutlanmayın.reyting alan diziler bitince yayınlansın.çok fazla tüketim olunca iler ki yıllara ne kalır.reyting alan dizilerde çok fazla saçmalıklar var.diziler en fazla 50 bölüm olmalı.fox tv yayınlanan unutma beni bir saçmalık önce kız raufun oğluyla aşk yaşıyor sonra raufla evleniyor.bir günde iki dizi sığdırmaya çalışıyorsunuz.

izzet emre (Cevapla)

dizi yapımcısı halktan gelenek görenekten türkkültür ve ananesinden okadar uzaktı ki 1967 ninkasabasında o sosyal hayat o giyim kuşam varmıydı yabancı erkekler kaymakam başkalarının evine mahremine okadar rahat girebiliyormuydu.işte sonuç beyim biraz tutarlı olun

Burcu (Cevapla)

ÇOK GÜZEL BİR DİZİYDİ PAZAR GÜNÜ TEK İZLEYECEĞİMİZ HEYECANLA BEKLEDİĞİMİZ DİZİ BUYDU LÜTFEN TEKRAR YAYINA KOYMANIZI RİCA EDİYORUM.

MELEK MARTA (Cevapla)

TOZLU YOLLAR ADLI DİZİ FİLMİ ÇOK BEĞENMİŞTİM. KOMŞULARIM VE ARKADAŞLARIM DA SEVMİŞLERDİ VE İLGİYLE İZLİYORDUK. NOSTALJİK FORMU, DEĞERLİ SANATÇILARIN BAŞARILI OYUNCULUĞU ,DEKORLAR VB. TÜM AÇILARDAN BEĞENİMİZİ KAZANMIŞTI. YAYINDAN KALDIRILMASINA GERÇEKTEN ÜZÜLDÜK VE ŞAŞIRDIK... SYG,

Hata Bildirim
Kapat
Aşağıdaki formu kullanarak bize Haberfx hakkındaki görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz.
Yandex.Metrica