Haber > MAGAZİN > Trabzon’da Şevval Sam Fırtınası !

Trabzon’da Şevval Sam Fırtınası

Ünlü sanatçı Şevval Sam Trabzon'u coşturdu. Karadeniz türküleri ve oyunculuğuyla bilinen Sam, Türkiye ve dünyadan harmanlanan modern ve kla...

Trabzon’da Şevval Sam Fırtınası
Ünlü sanatçı Şevval Sam Trabzon'u coşturdu. Karadeniz türküleri ve oyunculuğuyla bilinen Sam, Türkiye ve dünyadan harmanlanan modern ve klasik tangoların yanı sıra yeni bestelerle Trabzonluları heyecanlı dakikalar yaşattı.

Trabzon'da Karadeniz Teknik Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi'nde konser veren Sam, öncesinde Mercan Koru Park'ta, Karadeniz yemeklerini tatdı. Daha sonra konser için sahne alan ünlü sanatçı Karadeniz müziklerinin yanı sıra Türkiye ve dünyadan harmanlanan modern ve klasik tangoların yanı sıra yeni bestelerini de seslendirerek izleyenleri büyüledi. 2 saati aşan bir süre sahnede kalan ünlü sanatçı kendisini dinlemeye gelenleri çoşturdu.

Organizatör Ahmet Armutcu ise ünlü sanatçıya Trabzonspor forması hediye etti. Kendisine hediye edilen 61 numaralı beyaz formayı üzerine giyen Sam, Trabzonspor'a Avrupa'da ve ligde başarılar diledi. Sam’a, üzerinde Şevval Sam yazılı Vakfıkebir ekmeği de verildi.

Trabzon'da konser vermenin kendisini çok heyecanlandırdığını belirten Sam, burada olmaktan büyük mutluluk duyduğunu söyledi. Şevval Sam, rahmetli olan ünlü sanatçılar Tuncel Kurtiz, Neşat Ertaş ve Kazım Koyuncu'yu söylediği şarkılarla andı.Tüm Trabzon Haberleri İçin Tıklayınız - [1236746] - İHA
Trabzon’da,Şevval,Sam,Fırtınası
YORUM YAZ
Bu Haberle İlgili Yorumlar (Toplam 0)
Hata Bildirim
Kapat
Aşağıdaki formu kullanarak bize Haberfx hakkındaki görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz.
Yandex.Metrica