Haber > KÜLTÜR SANAT > Veliaht Yarışması Bitiyor Mu? (Son Dakika) !

Veliaht Yarışması Bitiyor Mu? (Son Dakika)

Veliaht”, Cumartesi akşamı saat 20.00’de atv ekranlarında izleyiciler ile buluşmak için gün sayıyor. Sunuculuğunu Murat Başoğlu’nun yaptığı yarışmanın yeni bölümünde veliahtlar arasındaki kıyasıya rekabetle birlikte Türkiye’nin en ünlü sanatçılarının yorumlarına ve muhteşem performanslarına şahit olacaksınız....

Veliaht Yarışması Bitiyor Mu? (Son Dakika)
Veliaht”, Cumartesi akşamı saat 20.00’de atv ekranlarında izleyiciler ile buluşmak için gün sayıyor. Sunuculuğunu Murat Başoğlu’nun yaptığı yarışmanın yeni bölümünde veliahtlar arasındaki kıyasıya rekabetle birlikte Türkiye’nin en ünlü sanatçılarının yorumlarına ve muhteşem performanslarına şahit olacaksınız.

Sunuculuğunu Murat Başoğlu’nun yaptığı yarışmanın yeni bölümünde veliahtlar arasındaki kıyasıya rekabetle birlikte Türkiye’nin en ünlü sanatçılarının yorumlarına ve muhteşem performanslarına şahit olacaksınız.

Veliaht’ta eleme heyecanı devam ediyor. Kimin gidip, kimin kalacağı, hangi isimlerin yarışmaya veda edeceği Cumartesi akşamı belli olacak.

Geçen hafta yayınlanan bölümde jüri ve seyirci oylaması sonucunda Kubat ve veliahtı Yiğit elenmişti. Bu hafta da “Veliaht”ların yanı sıra sürpriz düetler, rekabet ve eğlence sizleri bekliyor. - [1179971] - HABERFX
Veliaht,Yarışma Programı,Ses,Murat Başoğlu
YORUM YAZ
Bu Haberle İlgili Yorumlar (Toplam 0)
Hata Bildirim
Kapat
Aşağıdaki formu kullanarak bize Haberfx hakkındaki görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz.
Yandex.Metrica