Haber > TEKNOLOJİ > Xperia Z1 ve Xperia Z1 Mini Fiyat Özellikleri !

Xperia Z1 ve Xperia Z1 Mini Fiyat Özellikleri

Sony Xperia Mini ya da Z1S olarak adlandırılması beklenen, Xperia Z1’in küçük kardeşinin basın görselleri sızdırıldı. Xperia Mini/Z1S’in 2013 sonunda piyasada olması bekleniyor....

Xperia Z1 ve Xperia Z1 Mini Fiyat Özellikleri
Sony’nn yeni amiral gemisi Xperia Z1’e küçük kardeş geleceğine dair çeşitli iddialar bulunuyordu. İlk iddia, Samsung ve HTC’nin Mini modelleriyle başarılı sonuçlar alması, Sony’nin de yeni amiral gemisinde benzer bir yola itmiş gibi göründüğü yönünde. Galaxy S3 Mini, Galaxy S4 Mini ve HTC One Mini pazarda hatırı sayılır satış rakamlarıyla üreticilerinin yüzlerini güldüren modeller olarak göze çarpıyorlar. Sony Xperia Z1S yada Xperia Z1 Mini modeliyle, Mini pazarından pay kapmayı hedeflemesi oldukça doğal. Xperia Z1’in çok değil neredeyse 1-2 haftadır satışta olduğunu göz önüne aldığımızda Sony’nin pazara girmek için geç kalmadığını da söyleyebiliriz.
İkinci iddia ise Sony’nin sadece Amerika pazarına yönelik olarak Xperia Z1’in özelliklerinin kısıtlanmış bir versiyonunun piyasaya sürüleceği yönünde. Sızdırılan görselin T-Mobile için hazırlanan Sony Xperia Z1 modeli olduğu yönünde. Uluslar arası modelden farklı olarak konumlandırılmış ön kamera ve birkaç değişiklikle birlikte, telefonun farklı bir adla Amerikan pazarına gireceği iddia ediliyor. Evleaks’in sızdırdığı görüntüdeki telefonla ilgili farlı iddialar kafaları karıştırsa da, önümüzdeki günlerde Sony’nin açıklama yaparak belirsizliği ortadan kaldırması bekleniyor. Bilindiği gibi teknoloji firmaları yıl içinde piyasaya sürecekleri modelleri Kasım ayının sonuna kadar raflarda yer almasını sağladıkları düşünüldüğünde, 1-2 hafta içerisinde Sony’nin yeni telefonun tanıtacağına dair beklentiler yüksek. Sony’nin yeni modeli Xperia Mini/ Z1S ile ilgili gelişmeleri takip edebilirsiniz.


scroll.com.tr - [1155807] - HABERFX
Sony Xperia Mini,Z1S,adlandırılması beklenen,Xperia Z1’in,küçük kardeşinin,basın görselleri,sızdırıldı
YORUM YAZ
Bu Haberle İlgili Yorumlar (Toplam 6)
yusuf (Cevapla)

S4 mini aldim memnunum onu bekleyemem o fiyata hemde ama sony güzel telefon ama fiyatida en pahali.

yusuf (Cevapla)

Minisi iyi olur z1'in ama 1500 den aşağı olmaz fiyati cok pahali bence ama ayni özellikler olursa manyak olur tabi.

hüseyin kurt (Cevapla)

konusrken aniden kapanıp acılıyor

ahmet (Cevapla)

Sen nerden biliyosun o telefon iphone 4 kadar

ahmet (Cevapla)

vidyoda xperia z1 mini yok normal xperia var. milleti kandırmaya çalışmayın

Mahigul (Cevapla)

Mühteşem

Hata Bildirim
Kapat
Aşağıdaki formu kullanarak bize Haberfx hakkındaki görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz.
Yandex.Metrica